Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor csinálnak először...

Mikor csinálnak először tejterhelést? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom,tejfehérje érzékeny.
2013. máj. 26. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokára.

Két évesen vérteszt, később alkaron végzett karcolós teszt, és ha egy évet diétáztatok, utána van terheléses teszt.

2013. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo! Hogyan allapitottak meg hogy tejfeherje erzekeny?

Az en lanyom is az, szeptemberben lesz 3 es majdnem 2,5eves volt mikor csinaltak neki. Egyebkent mar 2 evesen lehet csinalni tejterhelest, akkor szoktak, mert elotte bizonytalannak talaljak. De egyik ismerosom gyerekenek csinaltak mar 1 evesen is, magandoki a Bethesda korhazban es nem is kerult olyan sokba, valami 8ezer Ft volt.


Szopik meg a kislanyod? Fontos, hogy keruljetek mindent amiben akar nyomokban is van tej, igy akar kinoheti 2 eves korara. Minnel elobb kezdik el a diatat annal konnyebb kinoni. Sajnos az en lanyomnal ez nem volt egyertelmu, ezert volt hogy kapott joghurtot, turot. Meg nem tudtam, hogy nyomokban is kerulni kell, mert csak igy van esely arra, hogy egyszer kinojje.

Jobbulast es kitartast kivanok!

2013. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed. Mi tegnap voltunk,16 hónapos a fiam,vaktesztet csináltak. 2 hónapos kora óta allergiás március óta diétáztunk. Mi azért mentünk ilyen hamar,mert kijött azóta tojás,csirkehús-sertés-marha hús allergia is. Én szeptemberben akartam vinni tojás terhelésre,de ellenezte az orvosa,így az csak 2 éves korában lesz.
2013. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!