Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a fotó nem...

Szerintetek ez a fotó nem giccses és sablonos?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 27. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem aranyos, életrepusziltak egy kis angyalt :)
2013. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

a baba azokkal a szárnyakkal...hát én ilyet nem csinálnék

meg az anyuka ronda

2013. máj. 27. 23:05
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól, hogy neked nem tetszik az anyuka, attól ő még szeretne egy ilyen szép elméket magának, és gondolom a képen szintén szereplő pasinak és babának meg az egyik legszebb ember a világon! Senki másnak nem számít a véleménye!

A baba pedig tündéri, és a szárnyak is simán beleférnek, mert a csecsemők igazi kis angyalok!

2013. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

nem tudom,nekem ez sok (akkor az apukára miért nem raktak ördögszarvakat?)


ha már fotózás,akkor inkább spontán fogja meg a babát és nézzen rá :)

2013. máj. 27. 23:17
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Nos, őszinte leszek: mi is tervezünk ilyen fotózást a piciről, hogy a távoli rokonoknak egy képeslap formájában adjuk hírül a leányzó érkezését. De számomra ez már kicsit soknak tűnik. Mi egyszerűbbre gondoltunk. Pontosabban olyasmikre, ahol mi nem igazán szerepelünk, (vagyis ez még egyezkedés tárgya, mert én szeretném, ha a páromról és a kicsiről több kép lenne, ő meg inkább minket látna szívesebben :)), de a lényeg, hogy olyasmikre gondoltunk, ahol mondjuk max. a kezünkben fekszik.

Például ilyesmire:

[link]

2013. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Az újszülött fotózás pedig erről szól...

Olyan képet, amilyet írsz bárki tud csinálni, egy profi fotós művészi(bb) képeket csinál és ez így van jól.


Ha nem tetszik Te ne csináltass, de nagyon sokak szeretnének ilyen szép életre szóló emlékeket!

2013. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem, a fotózás is egy olyan művészet, amelyben mindenkit más fog meg. Elég nehéz megítélni, hogy kinek mi a művészi, ízlés kérdése. Nekünk nyilván az egyszerűbb, letisztultabb stílus tetszik, (számunkra ez a művészi) de erre is van egy nagyon jó közmondás: a kevesebb, néha több. Nem kell, hogy mindenkinek tetsszen, de azt tudom mondani, kedves 6., hogy egy profi, művészi fotós van annyira sokoldalú, hogy az egyszerűségből is tud igen művészit alkotni. Ezen vitázni olyan, mintha arról próbálnánk egymást meggyőzni, hogy Van Gogh, Csók vagy Dalí volt-e nagyobb művész. Meddő vita.


Üdv:

5. válaszoló

2013. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szép család és szép az anyuka is.

A hapsi az exed és féltékeny vagy?

2013. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Angyalszárnyat nem raknék a babára.

Számomra az angyalok "halottak" :( :(


Egyébként nekem sok ez a kép, túl giccs, de ha nekik ez tetszik, hát csinálják.


Nekem az se tetszik, ha az 1-2 hetes újszülötteket katicának, teknősnek és egyebeknek öltöztetik be.

2013. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sem tetszik, ez már giccs. Miért kell egy csecsemőre angyalszárnyakat tenni? Az egy dolog, hogy az anyuka nem egy szépség, de ettől mondjuk joga van, képet csinálni a gyerekéről közösen.
2013. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!