Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Közösségi oldalra szoktatok babátokrol pucér képet feltenni?

Egy ismerősömnek most van picije és minden képen anyaszült mezítelen a baba. Én nem örültem volna ha az én anyukám anno megosztotta volna az ilyen képeimet. Nem tartom jó ötletenek , olyan sok perverz ember van a világhálón. Vagy én vagyok lemaradva?

Keress kérdéseket hasonló témákban: közösség, oldal, fotó

2012. dec. 22. 19:45  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Természetesen semmi esetre sem!! 2 okból kifolyólag:

1. ő is lesz felnőtt és én sem örültem volna,ha több száz ember az én nunimat nézi anno

2. sok beteg ember van,főleg a neten...tovább nem részletezem

Én talán egyetlen fürcsis képét tettem fel,mert annyira édes pofit vágott, viszont photoshoppal kitakartam a nem publikus részt.

egy 10 hós kisfiú anyukája

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2012. dec. 22. 19:49 Privát üzenet

Sokan osztanak meg képet.Szerintem mindenki tudja ez mivel jár.Felteszi a képet,lehetnek következményei.Mindenkinek a saját döntése.

Az én 5 hónapos kislányomról 1 kép van fent,kb.1 hetesen készült róla.Ha valaki akarja látni,eljön és megnézi,a messze lakó barátoknak,pedig e-mailen küldök képet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2012. dec. 22. 19:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia!

Pont ezekre gondoltam. Nekem is van egy 9 hónapos kisfiam, de eszembe nem jutna ilyen képet feltenni. Csak egy félpucér kép van fenn rola.

# 3/14Időpont 2012. dec. 22. 19:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez az ismerősöm nemigen gondolt bele ebbe az tuti. Pedig értelmiségi, elvileg!

# 4/14Időpont 2012. dec. 22. 19:53 Privát üzenet

Csak egyes ismerőseimmel osztok meg képet, nyilvánosan nem. S akkor sem pucér képet, azt soha nem tennék fel.

Valaki viszont mindent megoszt mindenkivel és nem is gondol arra, hogy mennyi aberrált állat van az ilyen oldalakon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2012. dec. 22. 19:56 Privát üzenet

Ami az internetre egyszer felkerül az fent is marad. Ezt hidd el, így van főleg a facebook esetén.

Annyi pedofil hülye van, hogy soha.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2012. dec. 22. 19:58 Privát üzenet
Nem teszek fel pucér képet a babáról. Egyébként be lehet állítani, hogy csak az ismerősök, vagy akár csak a család lássa a képeket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2012. dec. 22. 19:59 Privát üzenet

És mi van ha az az ismerős lementi a gépére a képet, majd másnap tönkremegy a gép, beviszi a szervizre és ott dolgozik egy beteg állat aki lementi magának. Ez csak a szűk családra tartozik.

Ja és a facebook is adatokat, képeket gyűjt minden felhasználóról, nem véletlenül jelenik meg oldalt olyan reklámok amik érdekelnek. Mert azokat valaha likelttad.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2012. dec. 22. 20:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már komolyan gondolodom, hogy szolok neki. De nem szivesen avatkoznék bele a dolgukba.

# 9/14Időpont 2012. dec. 22. 20:10 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Nem szoktam meztelen képeket felrakni ez nem tartozik az ismerőseimre sem.

Szólni nem szólnék, mert aki felrak ilyen képeket, annak ez belefér.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2012. dec. 22. 21:38 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mesélnétek nekem a babátokról/babáitokról?
7-8 hónapos babátokról írnátok? Beszélgessünk csemetéinkről. : )
Titeket zavarna ha a testvéretek a babátokról egy közösségi oldalra feltenne meztelen képet is?
2 hós babátokról írnátok?
Panelben ugyanúgy leveszitek babátokról a pelust nagy hőségben, mint akinek kertje van?
Kedves anyukák! Mesélnétek a babátokról?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!