Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit fényképezitek...

Ti mennyit fényképezitek babátokat, kisgyereketeket?

Figyelt kérdés
Nekem 3 hónapos múlt a kislányom, és szinte minden nap készül róla néhány fotó. Ha vakut is használok, az nem árt neki? (a szemének)

2012. okt. 9. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg nem tudott mozogni és feküdt, szóval nagyon kicsi volt, addig mindig kéznél volt a fényképező gép, és le volt kapkodva az édes alvása, sírása, levegő vétele...szóval minden.Aztán ahogy haladtunk a mozgásfejlődésben egyre jobban csökkentek a fényképek, inkább videóztam..de már arról is leszoktam.Most 21 hónapos a kis(nagy)lányom, és általában főbb dolgokat fényképezünk. (szülinap, nyaralás és ritkán amikor valami olyan történik) Pl ma félre raktam pihenni a kókuszgolyó masszát, és mire kettőt fordultam, már a gyerek tiszta csoki volt, mert fel állt a kis székére és falatozott kicsit! :D Meg kellett zabálni..meg lefényképezni..hihi
2012. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha a fényviszonyok engedik addig ne vakuzz.Egyébként én lányomnak nem lett tőle baja, csak amikor vakuztam, akkor össze húzta utána a szemöldökét!!Meg kellett zabálni..de azért kerültem ha lehetett.
2012. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig napi szinten fényképezem, ritkábban videózom 4 évesemet is, 8 hónaposomat is!
2012. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat!:)

Mi pont azért vettünk egy hiper fényképezőt, amikor megszületett!

2012. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg pici volt, többet fényképeztük. Most 8 hónapos, már nem változik napi szinten, így csak akkor fényképezem le, ha valami érdekeset csinál. Pl. az első felülést sikerült pont lefotózni.

Mostanában már csak átlag heti 1x.

2012. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!