Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a fotó nem...

Szerintetek ez a fotó nem giccses és sablonos?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 27. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem mertem leírni, amit a 9. válaszoló írt, de engem pl a hideg ráz akkor is ha anyósom azt mondja a lányaimnak, hogy angyalkák. Bennem is ez van, hogy az angyalka, nem élő :(
2013. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Az angyalka téma nekem is kicsit a már meghalt babákhoz kapcsolódik (talán mert sok lett a vetélés mostanában amiről tudok-hallok és mindig angyalkának emlegetik őket meg van is egy ilyen oldal szóval nem tudok elvonatkoztatni) de ezen a képen hirtelen fel se tűnt az angyalszárny csak egy cuki meztelen babát láttam meg a szüleit akik szeretik egymást.

Nekem nem sok egyáltalán , ezek a művészi fotózások tényleg ilyenek szoktak lenni.

2013. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó kép.

Az anyuka nem a következő szépségkirálynős forduló beharangozójába szánja a képet, hanem a családi fotóalbumba. Tehát lényegtelen, hogy szép vagy nem szép.

És igen. A családi fotók általában a kívülállók szemében giccsesek. Hidd el, a tied is az lesz mások számára.

2013. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló,nincs is exem,de azért köszi :)


Hát nem tudom,hogy ezt milyen kontár "fotóművész" csinálta,mivelhogy ilyet mindenki tud csinálni,aki már látott fényképezőgépet működésben :) vagy oké,ha valaki ingyen fefotózta őket.


De ha ezért még fizettek is,akkor jó nagy átverés volt,vagy a szépérzékük mélyen a béka hátsó fertája alatt van...


Itt van pl. ő,na ő jó képeket csinál ahogy elnéztem,nem ilyen giccsparádékat:

[link]

2013. máj. 28. 09:40
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nekik ez egy tök jó emlék. Manapság sokkal sablonosabb a fotókon a különböző jelmezekbe bújtatott és kosárba tett csecsemő.
2013. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

" meg az anyuka is ronda"... háát... no comment, te biztos tökéletes vagy, már bocs

2013. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
Na igen, ez a másik. Én is láttam már gyönyörű képet, amit fotós készített kisbabáról, családról, és tényleg én is azt gondoltam, hogy nagyon jó ránézni. De ez nem ilyen, Ilyet én is tudok csinálni. :D
2013. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy úgy szólsz a témához, hogy legalább valami fotós végzettséged van. Komolyan, nincs jobb dolgod, mint ilyeneken rugózni?

"az anyuka meg ronda"-te meg ezek szerint unintelligens vagy, de legalábbis tökéletes.

Hogy neked mi tetszik, az a te dolgod, majd úgy fotóztatod a gyereked meg magad, ahogy neked jó.

2013. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

5. vagyok!


Nekem tetszenek a belinkelt oldalon lévő képek. Lényegesen egyszerűbbek, mégis kiemelik a meghittséget.


(Az, hogy hogy néz ki a képeken a baba/mama/apuka, annyira tök mindegy. Én se tartom magam egy bálkirálynőnek, de nem is egy publikus oldalra szánnám a képeket. ;))

2013. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt azért nem tudja mindenki megcsinálni akinek van gépe, mert ezt profi fotós csinálta... aki egy kicsit is ért hozzá az tudja, hogy ez stúdióban lett fényképezve...de persze le lehet fikázni, de akinek nem tetszik az csináljon jobbat...
2013. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!