Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hant hetes/honapos kortol...

Hant hetes/honapos kortol vihetem a babat termeszetes toba?

Figyelt kérdés
A to karbantartott es privat, tehat a halakon kivul nem sok ember latogatja. :) (a baba egy baratnome, de ezt o se tudja. Egyebkent 6 hetes a pici)
2013. máj. 28. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem még tuti nem kéne tóba fürdetni a picit. Sőt 2 éves koráig én nem vinném természetes vízbe, max szigorúan ellenőrzött strandra,ahol ügyelnek a kicsik érzékenységére vízügyi szempontból. Ilyenkor még nagyon sérülékeny az immunrendszerük.
2013. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Lányom 7-8 hónapos lesz mire jön a nagy nyári meleg, én már bele fogom vinni a nyaralónk melletti tóba.

Persze gyaníthatóan nem tiszta vizű tóba nem tenném, pl. a Balatonba sem.

2013. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez is örök kérdés egy szülőben :) Egyik ismerősöm meg azon az állásponton van, hogy medencébe nem viszi semmi pénzért a babáját, mert ott bármilyen fertőzést elkaphat a többi babától, szülőtől...inkább viszik természetes tavakba: Velencei tó, Balaton.

Mi meg nagy lendülettel visszük babaúszásra, és baba-medencés helyekre. Kb 10 hónapos lesz a balatoni nyaralásunkkor, szerintem bevisszük a vízbe, de nagyon tartok a dologtól :(

2013. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!