Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba, miért eszik...

10 hónapos baba, miért eszik keveset? Természetes náluk?

Figyelt kérdés
A lányom egyik héten nagyon gyönyörűen eszik a másik héten meg alig akar enni van,hogy egész nap nem is enne.A súlyával szerintem nincs gond,mert 9715g és 78cn méter csak engem zavar,hogy így eszik.Lehet csak feleslegesen aggódok.
2013. márc. 15. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Ez ilyen.


Mindig hangsúlyozom, hogy a babák tudják, hogy mi a jó nekik. Ha éhes, akkor enni fog... Ahogy 2 felnőtt sem eszik ugyanannyit. És még a mérettől sem függ. Ha egyébként jókedvű vidám, jól felett (méretei alapján az), akkor teljesen felesleges idegeskedni

2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a probléma. 2 napja alig akar enni valamit, azelőtt bármit bármennyit képes volt enni. NAgyon aggódom emiatt, hogy lefogy és nem fejlődik rendesen, de beletömni nem tudom a kaját!
2013. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 gyerekes anyaként mondom, semmi baj, vannak ilyen időszakok....
2013. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!