Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Dorottya...

Mi a véleményetek a Dorottya névről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 14:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is gáz, de kezd divatba jönni, ezért mostanában illik szeretni ezt a nevet.
2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Kislányomat így hívják, ez a rottyanásos dolog eszembe sem jutott, pedig én aztán mindig kombinálok, de látom nagy az isten állatkertje!
2013. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Mi van itt bakker? Miért lenne vkinek azért kevés az intelligenciája, mert nem tetszik neki egy név?

Nem tűnt fel, hogy a kérdésben VÉLEMÉNYT kértek? Hagy mondjam már el a véleményem, ha egyszer azt kérdezik basszus...

Ha vkinek a trotty jut róla eszébe, akkor az jut eszébe és kész.

Te mondjuk neveznéd a lányod oráliának? Ugyanis ilyen név is létezik ám.

Vagy talán unintelligens vagy és az orálra asszociálsz?

2013. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Azért nagy az isten állatkertje, mert egyeseknek nem tetszik a gyereked neve? Hagy döntsem már el én, melyik névről hogy vélekedem és mi jut róla eszembe. A Dóri, Dóra rendben van, a Dorottya nem tetszik, már egészen kiskoromban sem tetszett emiatt... Én sem kezdek mást lényegében leidiótázni, ha esetleg nem tetszik neki a gyerekem neve...
2013. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13-as első részével egyet értek, de vele együtt mindenkit aki a nevekkel szórakozik megkérnék, hogy nézze már át az anyakönyvi bejegyzésre alkalmas nevek jegyzékét, mert se Orália, se Leokádia, se Nintendó se Marlonbrandó, se a legtöbb a válaszokban látott példa nem is létezik. Ezt esetleg valami unatkozó tizenéves találta ki, mások meg kántálják, ahelyett, hogy megnéznék, hogy nincs is ilyen név.
2013. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
9-es vagyok! 13-as! Azért az Orália az teljesen más! Az nekem sem tetszik! Nem is adtam volna soha a kislányomnak! Neki gyönyörű neve van, amit nem kötök az orrodra!
2013. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Azért az Orália az teljesen más! Az nekem sem tetszik!"

Azért más, mert neked nem tetszik?

Hagy döntsem már el, hogy nekem milyen szó ugrik be egy név hallatán.

A gyereked nevére meg igen magasról teszek.

2013. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Okoska:


[link]

2013. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
^^ Leokádia tényleg nincs, de az Orália halál komolyan ott van benne!
2013. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!