Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overál, kabát vagy sínadrág...

Overál, kabát vagy sínadrág kabáttal? Melyik a praktikus 11 hónapos kisfiamra? (Október végén lesz 1 éves. )

Figyelt kérdés
Milyet vegyek? Már jár. Köszi a tapasztalatokat előre is!
2009. okt. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
14 hós az enyém, vettem overallt, és vettem kantáros nacit, kabáttal. Abban könnyebben megy, a derekát is védi, olyat semmiképp ne vegyél, ami sima nadrág, kabáttal. Az overallt arra vettem, ha a nacis mosásban, vagy majd ha lesz hó, akkor szánkózni.
2009. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam most tanul menni,még egyedül nem tud.viszont én 2részeset veszek majd neki.az praktikusabb,könnyebb vele az öltözés.és nem utolsó sorban a fiam 3-4hónaposan sem viselte el az overallt.A hónap végén lesz 1éves
2009. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Overált és sínadrágot kabáttal is vettem -okt. végén szintén 1 éves :) - kislányomnak.

A kétrészest nem találtam jónak, gondoltam, ha mozog, kocsiban ül, talán kint lesz a dereka. Persze nem biztos, de igyekszem elkerülni, hogy felfázzon.

2009. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol veszitek a sínadrágot? Sehol sem találok, 80-as méretben kellene.
2009. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teszveszen, én is ott vettem, 86-ost.

Az overallok közt keresd.

2009. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!