Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagyok jó anya?

Nem vagyok jó anya?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy kisfia, odaírtam a képéhez h milyen aranyos erre válaszolt "imádatos úr"mármint a gyereke. Nekem is van két kislányom nagyon szeretem őket de szerintem ez már túlzás.
2013. máj. 28. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ennek mi köze ahhoz, hogy te milyen anya vagy? Szerinted túlzás, szerinte nem.
2013. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy én nem gondolom a lányaimról h imádatosak
2013. máj. 28. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maximálisan szereti a gyermekét, de sokan néha elég bugyuta jelzőket használnak. :)
2013. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi van? Mi köze ennek ahhoz, hogy milyen anya vagy? Úristen, te hány éves vagy?
2013. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, ezzel a kérdésfeltevéssel mindannyian másra számítottunk. a lényeg, h szeresd a gyereket, tökmindegy, milyen szavakkal fejezed ki. de ezt felesleges is mondani, szerintem magadtól is tudod. én még csak várom az első babámat, de sosem szólítom pocaklakónak, mert nekem az nem tetszik. ettől függetlenül tudom,h imádom és sokat becézem is, csak nem pont így. tudom, h a "pocaklakósok" se szeretik a babáikat jobban nálam, emellett nyilván nem nézem hülyének azt, aki használja ezt a kifejezést, csak nekem nem áll a számra. nagyon unatkozhatsz....
2013. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ugye vicc a kérdés?
2013. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont a pocaklakót akartam felhozni, de megelőztek:)

Nagypapám egyébként "gyémántkisasszonynak" hívott, öcsémet "rubintos uraságnak ":) Imádott minket. Ugyanúgy mint a nagymamám aki mindig a keresztnevünkön szólított. Nehogy már ezen múljon. Nem értem miért zavar ez téged ennyire.

2013. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem dédnagyapám csillagkoronámnak hív (meg kb. mindenki más is, mióta nem nagyon tudja megkülönböztetni az embereket).


Ez a kérdés tényleg komoly? Ki miket mond a gyereknek, van akinek Mimike, van akinek imádatos úr, van akinek prüntyőke, van akinek manócska, egy itteni becézős kérdésből mint kiderül van akinek szarzsák...

2013. máj. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztosan jó anya vagy, de nagyon felfújod ezt a dolgot. Mindenki úgy becézi a gyerekét, ahogy akarja. Attól, hogy valaki a keresztnevén szólítja a gyermekét, még nem rosszabb szülő, mint az, aki "pintyőkézi". És fordítva is így van.

Nem igazán értem a kérdést.

2013. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!