Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája előbb mászott...

Akiknek a babája előbb mászott és állt fel, mint hogy megtanult volna leülni, hogy ült le a babátok?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapos kislányom már egy ideje mászik és áll is, néha már lépeget is, de ülni nem hajlandó. Amikor próbálkozik vele akkor is állásból teszi és a lábaira ül le tök furán, aminek a vége általában esés szokott lenni, mert ugye ezt is csak kapaszkodással produkálja. Mikor lesz ebből normális ülés?
2013. máj. 29. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorold vele a Z ülést, ültesd le, tedd a lábait Z-be és tanítsd meg így elindulni, visszafelé már megtanulja, ha ez bevésődött.
2013. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2013. máj. 30. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam a két lába közé ült le sokáig, de én is így ültem kiskoromban:) 9 hós lett, mire megtanult rendesen ülni, de most is sokszor a két lába közé ül be:) Már 8 hósan felállt. Egyébként továbbra is a két lába közt ül a legtöbbször:) De nála ez stabil, nem dől el, így játszik:)
2013. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!