Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos lányom egésznapos...

Az 5 hónapos lányom egésznapos foglalkozást igényel?

Figyelt kérdés
Egy percet sincs el egyedül, Pedig van neki rengeteg játéka, elektromos babahintája, járókája stb, de semmiben sem marad meg, csak ha játszok vele beszélek hozzá, vagy fogom. A WC-re sem lehet elmenni tőle mert rögtön sír ha nem lát, főzni is úgy tudok hogy ha fogom közbe, vagy néha megmarad az etetőszékbe, ha odahúzom magam mellé és folyamatosan beszélek neki. Aludni sem akar, napi 3x fél órát ha alszik, ritkábban van, kb egy héten 2x hogy alszik nagyobbakat. A ti babátok is ilyen?
2013. máj. 29. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt kb 3-4 hete aztán fokozatosan próbáltam leszoktatni róla. Szerencsére sikerült. A dolgomat muszáj voltam ellátni. És próbáltam eleinte h távolabbról de beszélek hozzá és nehezen de sikerült. Azóta egész jól elvan. Igaz nekem még csak 4 hónapos :) De persze vannak olyan napok amikor velem akar lenni a közelségemet akarja akkor persze nem tágítok mellőle. :)
2013. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én drága pici fiam már 3,5éves, és még mindig ilyen.....!! Nem bírtam leszoktatni, sehogy. Inkább vörösre sírta magát hányásig és fulladásig...:(

Csak kitartást tudok kívánni!

2013. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hűűű kedves kettes, most megrémítettél, azt hittem ez egy korszak, majd kinövi, de akkor ezek szerint nem :( Sajnos soha nem érem utól magam a takarításban sem, mert nem birom hallgatni ahogy sír, inkább felveszem és vele vagyok :(
2013. máj. 29. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha én írtam volna ki a kérdést.5 hónapos, nappal szinte semmi alvás és állandó foglalkozást igényel .Én is a plafonra tudnék néha mászni, hogy nem jutok oda semmihez amíg apa haza nem ér este. Most már próbálok nem szenvedni rajta. Összepakolni , elmosogatni, kimosni azért mindig van időm ha valakinek nem tetszik ami elmarad akkor nem jön be. A baba az első, ez van :-)
2013. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!