Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok olyan etetőszéket...

Tudtok olyan etetőszéket ajánlani, ami nem olyan, mintha az űrbe készülne a gyerek?

Figyelt kérdés
A legtöbb amit látok hatalmas monstrum, és az jut eszembe, hogy te jó ég, mintha az űrhajóból szedték volna ki, csak van rajta pár zsiráf. Milyen etetőszéket ajánlotok, ha egyszerű, letisztult, kényelmes széket szeretnénk, ami nem foglalja el a fél konyhát és nem úgy néz ki, mintha az űrbe utazni készülne a gyerek, hanem úgy, mintha étkezni?
2013. máj. 29. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szia!

Nem tudom pontosan milyen az elképzelésed ez bele fér-e. nekünk ez van. Semmi extra nincs benne. Egész kevés helyet is foglal és én nagyon szeretem. :) Ja és árban is elfogadható. Ha mégse ez az elképzelésed akkor bocsesz. :)

2013. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem odaírni h a tálca rész levehető és akkor tolhatod az asztalhoz is. :)
2013. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, és itt is vettük.

Harmadik gyerek használja, tökéletes.

2013. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A tálcát le kell venni és máris ott ül a gyerek az asztalnál.
2013. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem ikeás volt

3 gyereket szolgált ki és mind nagyon szerette :-)

ha levettem a tálcát pont odafért az asztalhoz ha meg pl a kertben ettünk akkor meg jó volt a tálca :-)

2013. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindegyikről le lehet venni a tálcát, az űrhajókról is, és akkor oda lehet tolni az asztalhoz.
2013. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is Ikeás van, egyszerű és nagyszerű :)
2013. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Szilvi01 ***** válasza:
Ikea Antilop
2013. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!