Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mennétek 4hòn...

Anyukák! Ti mennétek 4hònapos babával fürdőbe? Hogy szopiztatnátok? Bevinnétek a vízbe? Mit vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2013. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyobb babát sem vinnék olyan fürdőbe, ahol felnőttek is fürödnek.
2013. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bababarát helyre vinném...és ott minden megoldott!
2013. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Párom szeretné,hogy menjünk de én nem szívesen mennék.
2013. máj. 29. 22:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A babaúszáson is vannak a vízben felnőttek...
2013. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van két nagyobb gyerekünk, így megyünk.


Szoptatni úgy fogok, hogy vagy elvonulok öltözőbe/a szobánkba, vagy eltakarom magam. Játszótérről sem megyünk haza 2 óránként, ott is keresek egy kis nyugis zugot és senkit nem zavar.


Amit viszünk és talán nem automatikusan jön: vízforraló, lázmérő, hálózsák ha nem kényelmes az ágy, törölköző, fürdőlepedő, fertőtlenítő tisztítószer.

2013. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: olyan helyre megyünk, ahol van külön babamedence. Oda megyünk a kicsivel.
2013. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem vinném, mert mi csak olyan időben járunk hogy sajnálnám egész nap aszalni a napon. Hőgutát kapna. Ráadásul nálunk a fürdők rákfenéje, hogy új kell mindenből, teljesen letarolják a területet, megépítik a strandot, bevágnak pár nyeszlett facsemetét, még árnyék sincs sehol...

Vízbe meg nem vinném ennyi idősen semmiképpen, a babaúszás egészen más, mint a "néplavór".

2013. máj. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt kérdeztem a védőnőmtől én is. A kisfiam 6 hónapos múlt, de azt mondta, hogy az idén még hanyagoljam a fürdőket meg a Balcsit is. Természetesen bababarát szállodába lehet vinni a gyereket, de a többi hely még nem alkalmas ilyen pici számára. Hiába lesz 9 hós augusztusba, akkor se viszem.
2013. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!