Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil 7 gabonás pépet hogy...

Milumil 7 gabonás pépet hogy adjam?

Figyelt kérdés
7 hós kislányom nagyon szereti a tejpépet, de nem szeretnék neki minden nap uzsira azt adni neki, ezért gondoltam, hogy veszek gabonapépet. Az van ráírva, hogy 200 ml tápszert készítsek el, és ahhoz adjak 20g pépet. Az úgy jó, ha csak 100 ml tápszert készítek el és ahhoz adok 10 grammot? Egyáltalán muszáj tápszerhez adni? Nem lehetne mondjuk gyümölcshöz vagy zöldséghez? Ti hogy csináljátok? Adtam már neki korábban egyébként darált kekszet.
2013. máj. 30. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam nagyon szerette! Én simán vizet forraltam, és abba szépen megdagadt, olyan volt mint a zabkása! Kevertem bele összeturmixolt gyümiket, később pedig joghurttal adtam neki!
2013. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor gyümivel fogom kipróbálni. :) Remélem ez is olyan nagy sikert fog aratni, mint a tejpép.
2013. máj. 30. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

1., ez jó ötlet köszi a vizes tippet!

Én még nem használtam, de nincs tápszerünk és én is bajban voltam, hogy mivel adjam majd.

2013. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
lehet sima vízzel is csinálni, nem kell feltétlenül tápszer, én még gyümölcsöt daraboltam bele, vagy kekszet.
2013. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármivel adhatod, és nyugodtan csinálhatod sűrűbbre, folyósabbra. Lehet tejjel, vízzel, tápszerrel, gyümölcslével, kakaóval, fahéjjal, akármivel izesíteni.
2013. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!