Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is fél (t) az...

A ti babátok is fél (t) az idegenektől?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom,és ha idegen jön hozzánk látogatóba

pl:a férjem munkatársa,a barátnőim stb... mihelyst meglátja az illetőt,aki kedvesen köszön neki elkezd ordítani,mint a sakál.Másnak is volt ilyen?Normális ez?Csak úgy bánt,mert hát hozzá jönnek,megnézni,játszani vele,beszélni hozzá,ő meg csak ordít. :(


2013. máj. 30. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos, de kb. 1 hónapja csinálja ugyanezt. Azelőtt szépen elvolt másnak a kezében, nem zavarta, hogy idegen, most meg elég, ha ránéz, gagyog neki egy ismeretlen, és torkaszakadtából elkezd üvölteni. A védőnőnk azt mondta, hogy ez normális viselkedés, most már meg tudja különböztetni az ismerős arcokat és az idegeneket. Náluk nem érzi magát biztonságban. Egyszer majd kinövik.
2013. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nomrális. a babád hiperérzékeny, de ki fogja nőni. sokat segít majd, ha már tud beszélni, akkor sok mindent el tudsz neki magyarázni és ő is könyebben kommunikálja az érzéseit. én gyerekként másfél órán át üvöltöttem, mert az utcán anyum kolléganője, egy fekete hajú nő belenézett a babakocsimba. nálunk a családban mindenki szőke v világosbarna :)
2013. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
nálunk kb ekkor volt egy ilyen félős időszaka, de elmúlik hamar: pl. a nagyanyjától is elsírta magát akit heti többször látott, nemhogy idegenektől.
2013. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem csinálta ezt, ő nagyon nyitott gyerek, de a babák nem egyformák. A lányod érzékenyebb, majd kinövi.
2013. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam! :)

Akkor várom,hogy kinőjje ezt.

2013. máj. 30. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!