Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor először játszótérre mentetek vele?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hintázni jártunk onnantól, hogy stabilan tudott ülni és az idő is megengedte, ez olyan 10 hónaposan volt. De ez alkalomszerű volt még csak.

Aztán 13 hónapos korától volt hajlandó már nem csak lakásban sétálgatni, onnantól már sok időt töltünk a játszótéren, és nagyjából minden nap ha az időjárás engedi...

2013. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hónaposak voltak kb, de csak fekvő hintába tettük őket kicsit.
2013. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél évesen mentünk először. Az ölemben ülve hintáztunk nagyon élvezte. :)
2013. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan. 3 percre beleültettem a hintába(már tudta ülve tartani magát ) és 2 percre homokozóba. Meg többször belelültettem az ölembe és együtt hintáztunk. Most 7 hónapos és már felül/feláll magától 1 hete így sokkal többet megyünk majd, sőt jobb időbe minden nap :)
2013. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hónapja járunk,most 11 hónapos.
2013. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel relatíve későn, kb. 1 évesen, mert előtte beteg volt, a többivel attól kezdve, hogy ki lehetett vinni levegőzni, mivel a nagyobbakkal amúgy is mentünk. Nagyon hamar élvezték, sokkal korábban, mint gondoltam. Az is nagy élmény volt, amikor még a kezemben voltak, és csak nézték a többi babát, gyereket.
2013. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!