Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Szerintetek gond lehet?

Kismamák! Szerintetek gond lehet?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok. dea hasamon alig látszik. van egy barátnőmő 17hetes és neki sokkal nagyon sokkal nagyobb hasa van mint nekem. kérdeztem az orovosomat hogy ezt csak én látom így vagy ez normális e de csak mondta tovább a saját mondókáját.. nem is igazán látszik hogy terhes vagyok. szerintetek ?baj lehet ?
2013. máj. 30. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
DEhogy baj. :) Ne aggódj. Mindenkinek másképp nő. Van akinek mindjárt jó nagyra nő a pocakja és van akinek a terhesség végén is olyan aprócska marad mint másnak 5-6 hósan volt. :) De olyan is van h először nem nő meg aztán hirtelen meg akkorára nő h moccani se bírsz majd. Attól függetlenül a baba nagyon jól van bent és fejlődik szépen. Ne félj emiatt. :)
2013. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, ez alkat kérdése. Van ismerősöm akinek még 7 hónaposan is olyan karcsú dereka volt, hogy meg sem mondtad, hogy babát vár. Nem probléma kinek milyen az alkata. Van aki örül ha nem látszik van aki jobban szeretné ha látszódna. Meg fog majd nőni a pocakod hidd el, és addig is ha mutogatni akarod válasz feszülős ruhákat. De ha csak aggaszt akkor egyetlen percig se aggódj emiatt semmit nem jelent a has méret.
2013. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.megnyugodtam:) viszont aszüléstől nagyon félek... irtózom a gondolatától.pedig már annyira várom a picikémet:)
2013. máj. 30. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:

hát pedig valahogy ki kell majd jönnie....

Egyébként sok nőnek sokáig nem látszik a pocakja sőt isemrek olyat aki ugy ment szülni hogyha felvett egy bővebb pólot nem is látszodott igazán legfeljebb ha jobban megnézték. Akkor hasa volt mint másnak kb 6 hónaposan.

2013. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem féltem a szüléstől. Annyira úgy voltam vele h úgyis ki fog bújni biztos fog fájni de jobb nem előre belegondolni és aggódni. Na amennyire nem féltem annyira majd be fostam amikor eljött az idő. 36.hétre császárral szültem. Sürgősen kivették a lányomat mert leromlott irtóan a szívhangja. Na erre az egyre egyáltalán nem számítottam. :D De végül nem lett semmi baj. Mondjuk soha az életben eszembe se jutott volna az h valaha császározni fognak. :D De látod amire nem is számítasz néha az jön be. Ezzel arra akarok kilyukadni h amennyire félsz lehet nem is lesz nagy durranás. :) Simán szépen megszülöd majd gondok nélkül. :) Kívánom h így legyen. :) De akárhogy is alakul majd mindent elfeledtet veled majd az h a gyermeked már ott van veled. És azt fogod mondani még 100x ennyit kibírnál csakh veled lehessen. :)
2013. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell aggódnod nekem olyan 24 hetesen kezdett el látszódni , hogy itt tényleg baba lesz. Még amikor szülni mentem akkor is néztek, hogy ekkora hassal azt hitték még csak olyan félidős vagyok. Az alakom annyira nem változott, hogy hátulról meg sem mondták, hogy terhes vagyok. Ha a baba jól fejlődik akkor semmi gond nincs. A szüléstől én is hihetetlenül féltem, rémálmaim voltak de aztán a végére már úgy voltam vele, hogy úgyis kijön kár parázni. Én sem hittem el de megnyugszol tényleg és ha már ott vagy akkor úgy sem lesz időd félni mert el leszel foglalva rendesen. Majd csak sodródsz az árral és boldog leszel, hogy végre kibújik a babád. Szép babavárást kívánok:-)
2013. máj. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a megnyugtató válaszokat:)
2013. máj. 31. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 hetes vagyok, de nem félek a szüléstől. Úgy vagyok vele muszáj kijönnie, és inkább minél természetesebben jöjjön nehogy császárt vagy gerinc érzéstelenítőt kelljen adni. Én ettől a 2 dologtól félek jobban mint a szüléstől. Én azt sem bánom ha útközben már kijönne (csak ne legyen semmi baj vele).
2013. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én még a kórháztólis irtózom. meg nagyon kicsi a fájdalomküszöböm... és azért is félek. de igen az a lényeg hgy minden rendben menjen :)
2013. máj. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!