Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós kismamák! Nagyon...

Szoptatós kismamák! Nagyon fontos mindennap a leves? Megyünk nyaralni 5 napra, és nem nagyon főzöcskéznék leveseket. Fagyasztott kajákat viszünk, meg nem mindennap ennénk főttet. Mennyire lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 3-szor ettem levest amióta (5,5 hónap) szoptatok. Az előző gyerekeimnél még ennyiszer sem, az a fontos, hogy igyál, de azt sem kell túlzásba vinni.
2009. júl. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 hónapos al,ányom, csak anytejes, de eddig párszor ha ettem levest.

Ja és napközben sem eszek meleget, inkább csak este.

2009. júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha nem eszel levest. A legfontosabb, hogy bőven fogyassz folyadékot, hogy a tejhez legyen elég folyadék a szervezetedben. Ez kb 2-3 liter folyadék egy napra, de ez csak több legyen, mint kevesebb. Az sem gond, ha nem minden nap eszel főttet, de egyél gyümölcsöt és zöldséget bőven, ne chippszel lakj jól!
2009. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A folyadék a fontos , nem kell levesnek lennie. Én kb. 2x ettem levest a 6 hó alatt, annyia tejem mint a tenger.
2009. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!