Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig szükséges a...

Mennyi idős korig szükséges a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy a babák az első életévükben vannak annak a veszélynek kitéve, hogy egyszer csak el felejtenek alvás közben levegőt venni.

Azért ebbe már a szélsőséges esetek is bele vannak kalkulálva szerintem. Mi olyan 6-7 hónapos koráig használtuk az eszközt, de igazából egyszer sem riasztott.

2007. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első éves koráig ne rakd külön szobába.Legyen veled egy helységben.És soha ne becsüld le az anyai ösztönt hamarabb jelez,ha baj van,mint akármelyik gép.:)
2007. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az én kislányom 3hónapos több mint egy hónapja megfordul a tengelye körül!Este le rakom reggel már az ágy másik sarkában van! Nem tudom hogy ilyenkor mit ér a légzés figyelő! :-)
2007. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezt tényleg komolyan gondolod? Ha a babát kicsit fölemeled még akkor is érzékeli.
2007. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettővel ezelőtti biztos arra gondol, hogy a lapok nem fedik le a kiságy egész területét, és ezért tévesen riszt, ha lemászik róla a baba. Legalábbis nálunk ezért riaszt be :-)
2010. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!