Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érné meg a légzésfigy...

Mennyire érné meg a légzésfigyelő? Mennyire szükséges?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
100 százalékosan megéri mert a kicsid életéről van szó és a te nyugodt alvásodról is. Természetesen nem biztos, hogy baj lesz, de ha van akkor legalább tudjál bele életet lehelni. Hogy mennyire éri meg? Annyira amennyit nem sajnálsza babád életéért. Nekünk ráment minden pénzünk a lombik programra meg a dokikra.Mire megszületett-teljesen legatyásodtunk.Nem volt új babakocsink, meg sok kis cucc volt a biziből. de mindez nem számított Vettem egy légzésfigyelőt az anyaságiból. Aztán mikor már nem kellett, kb 1 év múlva adtam el jó áron. Én a gyereket féltettem-és ezen egy percig sem gondolkodtam. Vegyél!
2008. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem és szerencse mert volt, hogy riasztott és mire bementem egy rongybabát találtam az ágyban. Jól meg kellett maszíroznom hogy végre levegőhöz jusson! Ne gondolkodj ezen egy percig sem!Ha nincs akkor a kicsim sincs már.
2008. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem sajnálok énse semmi pénzt a babónkra, nekünk se új minden, sok mindent vettünk vettünk használtan...ha teis eltudtad adni, akkor gondolom lehet venni használtan is:) ez attól függ hogy lesz e pénzünk újra, de ha nem, akkor biztos találok használtat:) Köszönöm a gyors választ!!
2008. szept. 17. 09:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vegyél!Nekem nagy nyugodtságot ad.Egész éjjel alszik a baba is ,és én is.Elég sok fajta létezik,sztem te is megtalálod az árban neked megfelelőt.És mivel ezt nem lehet "lestrapálni" el fogod tudni adni.Nekünk Angelcare van,és nagyon megbízhatónak tartjuk.18 hetes baba anyukája
2008. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk a leendő nagynéni ajándékozta, mert megkérdezte, mire lenne szükség. Mi adtunk egy listát, mi nincs még meg, ő pedig a listából ezt választotta ki. De mindenképp vásároltunk volna. Én még csak jót hallottam róla!
2008. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Akkor most jön az ellenvélemény.

Egy időre született teljesen egészséges baba mellé annyra felesleges,h csak na.Barátnőmék vettek.Edig beriasztott 3* nekik.Kétszer mert merült az elem,egyszer mert a gyerek lemászott a kiságy végébe,és nem érzékelte.Eredmény,3mal több nyugtalan átalvatlan éjszaka.

Én nem vettem,a lányom csak hason szeret aludni,mégis nyugoddt éjszakáim vannak.Pedig még kókusz matracom sincs.

Persze más lenne a helyzet,ha koraszülött lenne,vagy valami légzési nehézséget fedeztek volna fel nála,akkor vettem volna.Szerintem eg picit el van túlozva ez az egész,mert ugye az ilyen szerkentyűket gyártó cégek érdeke az,h megvegyük.

De ha te úgy érzed ettől nyugodtabban alszol,akkor vedd meg.

2008. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Teljes mértékben egyetértek az előttem leírtakkal!!! Egészséges kisbabánál ez egy lehúzás, kihasználják a szülők aggodalmait.
2008. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

érdemes,

ha merül az elem nem úgy riaszt, lemászni meg, később fog.

bár az én 7hetes kisfiam az ágy széléhez kúszik az érzékelő meg ugye középen van, mégse riszt tévesen.tudni kell használni.

az egészséges édesanya babájáról meg annyit, hogy nővérem az egészséges életmód példaképe lehetne, soha egy slukk cigi se/ egész életében /semmi alkohol drog, a táplálkozása is egészséges.és sajnos 2hetesen 2x beriasztott a gép, és bizony felkellett rázni a babáját.

mindenki maga dönti el.

2008. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek igaza van, és mindenki maga dönti hogy akarja e vagy nem. ha találok olyat ami nem olyan drága, akkor fogok venni, bár használtan gondoltam. Köszönöm mindenkinek a véleményeket!!
2008. szept. 17. 11:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
bérelni is lehet!
2008. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!