Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árnyékban napernyő alatt hány...

Árnyékban napernyő alatt hány percig lehet a baba délelőtt? (babakocsiban) Ilyenkor is be kell kenni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a babád, de nyugodtan kint lehet egész délelőtt. Én direkt megkérdeztem a gyerekorvost, hogy ha nagy meleg van inkább maradjunk-e otthon délelőtt és azt mondta, hogy van rá lehetőség, hogy kint legyen a baba akkor mindenképpen ki a friss levegőre, csak arra vigyázzunk, hogy félárnyékos helyre tegyük. A mi kisfiunk 1,5 hós kora óta többször is volt már délelőttől este 7-8-ig is kint és nem lett semmi baja. Babakocsiban volt és nem kentük be, szerintem ha vigyázol, hogy ne maradjon a napon nem kell bekenni. Amúgy mostanában nem megyünk ki délelőtt, mert félek, hogy túl megszokja, hogy csak babakocsiban alszik és ott tölti az idejét, így legtöbbször délelőtt itthon vagyunk és csak délután megyünk ki a kertbe, de estig.
2008. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áááá, köszi, ez nagyon hasznos volt nekem, örülök:) 2 hónaposak vagyunk.
2008. jún. 19. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!