Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyerekem evés után 1órával...

Ha gyerekem evés után 1órával visszabukja az egészet akkor kezdhetem előről az etetést?

Figyelt kérdés
Ugy vettem észre kell neki
2013. jún. 1. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha mind kijön szegénykéből és éhes lesz, akkor muszáj megetetni. Nem lehet, hogy túleszi magát?

Próbáltad, hogy nem rakod le vízszintesbe evés után?

2013. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha túlenné magát csak befejezné az evést nem? Amúgy mérem is mennyit eszik sztem nem evett sokat. Most pont próbáltam jol megbüfiztetni mert hasfájós is, nem tettem le egyből. Aztán az ágyába sokat izgett-mozgott...akkor jött vissza belőle...
2013. jún. 1. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagy mennyiség jön vissza, érdemes lenne megnézetni, hogy nem refluxos-e.
2013. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért az mit jelent? Hogy nézik meg? Mondjuk tegnap is sok visszajött neki, de előtte nem vettem észre. 3hetes
2013. jún. 1. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszeri eset, akkor a mocorgás miatt jöhetett ki belőle. Amikor az enyémből jön ki így mocorgásra, akkor én nem szoktam megetetni utána, csak ha tényleg éhes.

1-es

2013. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendesen büfizett is?

Talán még tovább kellene kézben tartani ha annyira mocorog a kiságyban. Én tettem alá párnát, azzal megemeltem a felsőtestét. Ilyen piciknek még nem zár úgy a gyomruk, nekik könnyebben visszajön.

2013. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő is írja, nem zár még jól a gyomorszájuk. De ha ez kórossá válik, el kell vinni a gasztroenterológiára. A gyerekorvos elküld, ha indokoltnak látja.
2013. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek folyamatosan jelzett éjszaka a légzésfigyelő. Teljesen ki voltak borulva, hogy mi lehet a baj. Beutalták őket alváslaborba is. Ott kiderült, hogy azért nem vesz éjjel a pici levegőt, mert refluxos, effektíve fuldoklott a saját hányásában. Ha tényleg úgy érzed, hogy a visszabukott mennyiség sok és gyakori, menjetek el az orvoshoz, mert mint láthatod, komoly gond is lehet belőle. Nem riogatni akarlak, de ilyen pici babánál minden lehetőséget ki kell zárni.
2013. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy bukott? Nem hányt?
2013. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mi a különbség? Az tény hogy a büfizés nem erőssége. Àltban bealszik
2013. jún. 1. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!