Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy, másfél éves babák anyukái...

Egy, másfél éves babák anyukái, hogy vagytok? Élvezitek az anyaságot? Hogy viselitek a kezdődő hisztit, dacot? Mennyire vagytok fáradtak? Van segítségetek? Jut időtök magatokra? (sport, stb. ) Sikerült visszafogyni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos a fiam! Eddig már sikerült 40 kg-ot fogynom, de még egy 5-6 jó lenne!

Heti rendszerességgel sportolok! Kétszer teremben, egyszer itthon! Szerencsém van, mindkét mami imád vigyázni a picire, így el tudok menni!

A hisztit nemrég kezdte, de néha kiakaszt vele, bár igyekszem nem engedni neki!

A férjemmel is mákom van, mert ahogy hazaér a munkából, levált így normálisan meg tudom mosni a hajam, tudok tenni-venni!

2013. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 1,5 évesem mellett van egy 3.5 évesem is... :)

Akkor van gáz ha együtt van mindkét gyerek, mert állandóan megy a harc közöttük... Amikor a nagyobbik oviban van a kicsi egy angyal, mindenki észreveszi mennyire nyugis gyerek, szóval nem nehéz vele... A férjem mindenben segít, legyen szó akár a házimunkáról, akár gyereknevelésről...

Hát fogyni nem nagyon sikerült, 6 kilót híztam, szülés után még vissza is ment a legtöbb, de aztán újra felszedtem az itthon töltött idő alatt...

2013. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
100%
15,5 hós kislányom van. Hát lehet hogy gáz, de én sokszor nem élvezem az anyaságot, a 4 fal közé zártságot. Baráti körömet Pesten hagytam, Kecskeméten élünk. Alig várom, hogy párom hazajöjjön. Jó lenne emberekkel találkozni. Nálunk is kezdődnek már a hisztik és a félősség, szégyenlősség és az éjszaka nem alvás... Hetek óta alig alszunk mert éjszaka órákig fent van. Segítségem nincs, de nem is kell, nem olyan leterhelő inkább csak idegileg, nem fizikailag. Anyukámék pesten vannak itt anyósom van, de az ő segítségéből nem szoktam kérni... Magamra semmi időm, de ha lenne akkor se lenne kivel elidőzni páromon kívül. Mostanában fogytam pár kilót, esküvőre készülünk úgyhogy nem is baj :) tudom, hogy ez csak átmeneti állapot, egyszer majd visszatérhetek az emberek közé, a munkába és majd visszasírom ezeket az éveket :)
2013. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabszem ***** válasza:
100%
jajj még annyi, hogy apuka sokat segít, elmennek sétálni hogy tudjak főzni meg ilyesmi, szeret nagyon a kiscsajjal lenni, házimunkában is segít sokat.
2013. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem eléggé tele a hótopánom.A gyerekkel nem nagyon van gond, időnként elvan egymaga is. Tudok tőle éppenséggel főzni is,meg takarítani. Nekem inkább ezzel a monotonitással van bajom. Kelünk 9 felé (mostanában vacakok az éjszakák, így később kelünk), kaja, pakolászás, játék, kaja, alvás. Nekem ez már olyan uncsi. Pláne most, vacak az idő, nem nagyon tudunk kimenni, max. az udvarra, de tuti akkor kezd el esni az eső. Nem tudom sose, hogy mit főzzek. Alig eszek, de nem megy le egy gramm se...

Szóval nekem kissé uncsi ez az egész...

2013. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 16 hónapos. Egyre jobban azt érzem, hogy kezdek belejönni a dolgokba, és ahogy növöget a gyerkőc, egyre könnyebb vele is minden :) Ő most nem hisztis (kopkop), hisztis korszakunk pár hónapja volt. A fáradtságról ne is beszéljünk :D Legszivesebben állva is elaludnék, és 2 napig fel sem ébrednék :) Párom rengeteget segít, mind a gyerek körüli teendőkben, mind a háztartásban. A nagymamák is nagyon segítőkészek, bár sajnos mindketten dolgoznak, így ritkán tudom "lepasszolni" a kicsifiút :) De néha összejön, nagyon jó hogy egész nap azt csinálok amit akarok. Sportolni nem sportolok, de egy fodrász, manikűr simán belefér néha. Az már más kérdés, hogy itthon hetente jut időm a hajmosásra, a szemöldököm néha olyan mint Kiszel Tündéé. :)) Ennyi baj legyen. Még van rajtam 7-8 kg felesleg, amitől nem tudok megszabadulni, de szépen lassan remélem hogy sikerül.
2013. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!