Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól lehet étvágytalanság...

Fogzástól lehet étvágytalanság és gyakori bukás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 20:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Igazából az a fura, hogy eddig kellett 20-30 perc, míg tele ette magát a babám, tegnap óta viszont max 10 percet cicizik. Tegnap bukott is elég sokat. Ma már nem volt semmi baja, csak keveset evett (kevés ideig). Meg elég nyűgös, sokat is aludt, viszont láza és hőemelkedése sem volt.

Lehet ez fronttól, vagy a fogzástól, esetleg mindkettőtől.

Ma meg tegnap nem volt doki, legelőbb holnap tudom bevinni, védőnőm azt mondta, ha nem lázas, akkor ne aggódjak...

2009. okt. 6. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínű hogy a fogzás beindult,ilyenkor nagyon ingerlékenyek, étvágytalanok,és nyugtalanok a babák,sajnos míg ki nem jön a fogacska.kenhetsz rá dentinox gélt vagy cseppet,megnyugtatja a kisfogínyét egy időre.ne aggodj!
2009. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Húúú, mintha én írtam volna ezt a kérdést! Éppen ebben a cipőben járok 3 hónapos picikémmel. Tudom, hogy korai még a fogzás, de az ínyében már mozgolódhat ilyenkor is a kis fogacska.

Szerintem okozhat a fogzás ilyen tüneteket. Kevesebbet eszik, hamar abbahagyja a szopizást és a bukás is könnyebben előfordul. Időnként nyűgösködik, főként amikor enni kellene, de alapvetően jókedvű. Az alvással nincs gond, sőt!

Bízom benne, hogy a fogzásról van szó (nem lázas stb.), egyelőre nem kerestem a gyerekorvost. Holnap azért beszélek a védőnővel.

Minden jót nektek!

2010. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!