Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novalac Allernova büdös, mint...

Novalac Allernova büdös, mint a döglött macska?

Figyelt kérdés

Ma adtam volna először tápszert a lányomnak, kikevertem, már a szaga is förtelmes. Belekóstoltam, olyan, mint valami savanyú, romlott tej.

Nem is csodálkoztam, mikor az anyatejhez szokott lányom visítva fordította el a fejét.

Az összes tápszer ilyen büdös, vagy csak ez a fajta???


2013. jún. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szav. ideje?
2013. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem, de vagy 7 féle tápszert próbáltunk és egyik sem volt büdös, vagy savanyú.
2013. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most bontottam az original csomagot, 2015-ig jó.

Mondta a védőnő, hogy ennek nincs olyan jó íze, na de ennyire???

2013. jún. 1. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi novalac it-t hasznaltunk, annak sem volt ilyen szaga. Nem tudom ez mennyibe kerul de talan erdemes lenne venni egy masikat (masik gyogyszertarban, hogy ne ugyanabbol a sorozatbol legyen).
2013. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez 350ft körül volt, azért írta a doki, mert ez a legolcsóbb antiallergén tápszer (90%-os támogatással).

Félek, hogy más tápszert csak 1000ft felett kapnánk.

2013. jún. 1. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

És miért baj ha 1000 Ft felett van a másik?

Ha egyszer az lesz jó a babádnak?Akkor az kell!!

2013. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert azt nem bírnám kifizetni pláne, ha havonta több doboz is kell :(

Na majd rákérdezek a dokinál, van-e jobb ízű ami olcsó, mert ebből még én se bírok meginni egy kortyot sem, annyira elfog az undor.

2013. jún. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!