Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy 3 hónapos...

Mit tegyek hogy 3 hónapos kislányom este hamarabb aludjon el?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam amit tudtam de este 11 óra előtt nem alszik el. Próbáltam már 3 héten keresztül reggel 7 órakor felköltöttem de úgy sem tudtam hamarabb elaltatni.
2009. okt. 6. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a bioritmusa. Majd a mostani oraatallitasnal a 11 ora 10 ora lesz.
2009. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia:Mennyit alszik napközben a lányod?
2009. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, türelem, tarts ki! A miénk is ilyen későn aludt el ilyen pici korában, aztán kb. 5-6 hónaposan jött el az ,hogy este 7-re már kiüti magát. Általában 8-kor már alszik, most 10 hónapos. Eleinte én is meg voltam rémülve, hogy ez már mindig így lesz? :) De szerencsére nem :)
2009. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy kicsit megnyugtattatok, hátha kialakul. Általában nappal a reggeli ébredés után 2 órával alszik 1-2 órát majd délután 2-3 óra körül újra alszik 2-3 órát és este 11-ig többet nem.
2009. okt. 7. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, biztos hogy változni fog. A mi kislányunk két hónapos koráig csak 11-éjfél körül aludt el, persze kb. 8-tól sírt,ölben volt,ringatni kellett. Aztán egyik napról a másikra beállt az a rend,hogy fürdés után , 8 körül elalszik, és ma már sokszor reggel 6-kor kel csak fel. Pedig napközben is alszik, van amikor kétszer 2 órát.

Kitartás és mindenjót nektek!

3,5 hós anyuka

2009. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!