Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom, kevéske...

3 hónapos a kislányom, kevéske hajjal született, és ahogy fekszik körben a fejecskéjén az is kihullott. Ismerősöm szerint ha nyáron levágjuk a maradékot tüsire, akkor hamarabb kinő és megerősödik az új haja. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak is kihullott az a pici haja hátul, most (7 hónaposan) kezd pihésedeni, de fölül meg hosszú, olyan mint egy punk taraja :D Szerintem felesleges levágni neki, ha téged nem zavar hogy kis kopasz. Ettől nem nő hamarabb, csak a babát idegesíti amígy nyiszteled a haját. Én a fiamnk nem vágtam le, olyan jópofa a taraja :D Előbb utóbb kinő a haja neki is, de nem attól, hogy le lesz vágva.
2008. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vágasd,attól úgy sem fog gyorsabban nölni.Ez normális.Az én lányom is haláli volt.A fejetetején megvolt a hajacskája,e´s a tarkójánál.A kettö között egy csíkban kihullott.nagyon e´di volt.Most kezdett neki nölni a haja.Nekem a hajvágás eszembe sem jut.De te tudod.

17 hetes kislány anyukája.

2008. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd kinő, vágni pedig nem kell ilyen pici babáknak, majd meglátod milyen szép hajacskája lesz.
2008. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi sok buta ember van! Minden kisbaba elveszti a babahaját. A sok "okos" tanácsra meg ne hallgass! Ki fog nőni a szép, sűrű hajacskája.
2008. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!