Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a babócám...

Hogyan szoktassam le a babócámat az alvásra cumisüveg nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 8 hónapos csak cümisüveggel hajlandó elaludni,de szeretném ha leszokna róla, napközben már nem szeretnék neki tápszert adni.(Sajnos 3 hónapos kora óta tápszeres)


2013. jún. 2. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Az 1. amit írnék, hogy a kisfiad MÉG CSAK 8 hónapos!!Miért szeretnéd leszoktatni a napközbeni tápszerről?Lányom is 3 hónapos kora óta tápszeres volt, és 8 hónaposan minimum 1 étkezés után kapott még tápszert, és utána aludt el..Úgy emlékszem ez ebéd után volt.Na mindegy..végül is ez a te dolgod.

Szerintem egyenlőre nem tudsz mást csinálni, mint hogy vizet adsz neki ilyenkor.Elvileg vagy mostantól így fog elaludni, vagy egy idő után rájön hogy ez nem is kell neki.HA ez eljön, akkor pedig ki kell találnod valami más altatási módszert, mert még pici ahhoz hogy magától hirtelen megtanuljon elaludni.

De szerintem ez még korai..de ha minden kötél szakadna, akkor én ezt csinálnám.Lassan úgy is jön a meleg, kell a sok folyadékbevitel.

2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, én sem szoktatnám le, de ha mindenképp leakarod akkor mehet a víz. Én örülnék annak, ha a Kisfiam meginná a tápszert, de sajnos nem akarja és örülnék, ha ennyitől el is aludna. Így van egy fix módszered, tudod, hogy ha álmos, tápszer és már alszik is. Ha ezt elveszed tőle, valóban valahogy pótolnod kell. Csak nehogy "bajt" csinálj, mert könnyen megkeverheted és akkor majd lehet, hogy sehogy nem akar elaludni, legalábbis nagyon nehezen, ringatásra, énekre, stb. 11 hónapos kisfiam kézben, cumival a szájában, macival a kezében ringatva, simogatva, énekelve alszik el, van, hogy ez a tortúra 30-40 percbe is beletelik.
2013. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!