Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április végén, május elején...

Április végén, május elején született babák anyukái: Mekkorának született babátok, most mekkora? Mit esztek, elkezdtétek már a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
május 1-jén született 3400 g-mal és 47 cm-rel. Most 8,5 kg, 70 cm és már elkezdtük a hozzátápit (bár anyatejes) de még nem váltottunk ki egy komplett étkezést sem. Már kapott almát, nektarint, őszit, banánt és sütőtököt.
2009. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az en fiam 2,6 kg val szuletett!most 9,5 kg es 74 cm!mar csak reggel es este szopik azonkivul rendesen eszik!es aprilis vegen szuletett!szioka
2009. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom április 20.-án született,3350g és 49cm volt.Most 70cm és kb.9kg.Sajnos én az elejétől tápot adtam neki,így már elkezdtük a hozzátáplálást is lassan.Evett már barackot,almát,banánt,leveskét,répát,krumplit.Persze ezeket csak turmixolva,vagy pépesítve.Meg pudingot és túrókrémet is.További szép napot kívánok nektek!
2009. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is április 20-án született 3000gr, és 48 cm-rel.

Most 9000 gr és 74 cm. Még csak az oldalára fordul, de már egyedül ül:)

Sajnos kezdettől fogva pótlást kapott, 3 hónapig szopott, most már eszi a gyümölcsöket, répát, és most kezdtem el neki a csirkehusit!

És ti?

2009. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Május 4-én született lányom 48 cm-el és 2,88 kg-val. Most 68 cm és 7,60 kg. Még anyatejes, szerencsére tejem van, így csak a 6. hónap után tervezem a zöldség bevezetését. Apja már mindennel etetné, de még egy kicsi kell várnia :)
2009. okt. 16. 11:15
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szép, nagy babátok van. Úgy látom mi vagyunk eddig a legkisebbek, pedig mi sem vagyunk picik.

Sok örömet kívánok babátokhoz!

2009. okt. 16. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi vagyunk a legkisebbek. :)))

Az enyém is május 4-én született 3000 g és 55 cm volt.

Most 6 és fél kg és 65 cm.

Tápszeres, bár 3 hónapig tudtam szoptatni is. Kap már gyümölcsöket, gyümölcsleveket délelőtt két étkezés közt. Most kezdjük majd a főzelékeket is kóstolni.

Nagyon sokat mozog, vagyis mindig mozog. Lemozogja magáról, amit megeszik... :) Hasra és visszafordul, kúszással próbálkozik.

Kedves kérdező! Hol született a kisbabád? Lánykád van vagy fiúcska? Ahol én szültem, ott képzeld aznap még 7-en szültünk, mindegyik kislány lett. :)

2009. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy egy helyen szültünk volna, mert ott kisfiúk is születtek. Amúgy kislányom van, és a dunaszerdahelyi kórházban (Szlovákia) szültem.
2009. okt. 16. 17:48
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Én április 17-én szültem a kisfiamat 3950gr és 58cm .Most 7500gr és 71cm.Anyatejes baba ,de 3 hónapos korába kezdtük a hozzátáplálást(még most is van tejcsi).Kapott már almát,barackot, banánt, krumlit ,répát,csirkehusit,babapiskótát.

Kellemes babázást!!

2009. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!