Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt kipirosodott...

Fogzás miatt kipirosodott popsira mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Most gyógyszertárival kenem és így is piros,bár nem vészes. Vettem neogranormont is,de szerintem ez nem az,amit annyian dicsérnek. Napközben ezzel kenem,de a köv.pelusozásnál már apró darabokba össze van állva, nem sűrű,inkább egy könnyed arckrémre emlékeztet az állaga. Egy ideig ezzel kentem éjszaka is,kb.3 napig,de tűzpiros lett a feneke,így hagytam. Nektek mi vált be?
2013. jún. 2. 22:02
 1/7 gabszem ***** válasza:
100%
sudocrem!
2013. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is a sudocrem. vannak ételek amik a fenekével érintkező széklet kikezdi, csúnya lesz. tűzpiros lesz neki is. éjszakára csak ezt használok, kicsit vastagabban kenem éjszakára,mint nappalra és reggelre mintha soha nem is lett volna csúnya. :)
2013. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sudocrem én neogranormon. Az utobbi az nagyon jo volt nekünk egy északa alatt elmulasztotta a pirosságot neki. Nincs a babádnak szájpenésze? Mert nekünk akkor nem használt semmi mikor ráhuzodott a popsijára, akkor vettünk canesten krémet és utána nem volt vele gond. Persze a szájábol is ki kell törölni ha van.
2013. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon!
2013. jún. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bepanthen
2013. jún. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is próbálkoztam sok mindennel,aztán ez vált be:

[link]


tudom nagyon ajánlani,nem csak popsikenőcsként,multifunkciós :)

2013. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szabadon levegőzni minél tovább!!!

amúgy mosható pelenkával kevésbé pirosodik ki.

2013. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!