Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy működik a MAM trainer...

Hogy működik a MAM trainer ivást tanító pohár?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak pár napja megvettem ezt a tanulópoharat. Mikor inni akartam adni neki, nem fogadta el. Aztán rájöttem, hogy marha nehéz kiszívni belőle a folyadékot. Kell rajta valamit állítani, mert ha bedugom azt a műanyag szelepet, akkor kegyetlen nehéz belőle szívni a folyadékot még nekem is, nem még a gyereknek. Ha viszont kiveszem, akkor meg ömlik. Tudnátok ebben segíteni? Köszi előre is!
2013. jún. 3. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is megvettem,nem tudsz állítani rajta.Nekünk is azóta a szekrényben pihen,egyszerűen nem tud inni belőle.Meg hatalmas szerintem a "cumija" amit be kell kapnia.....Pénzkidobás volt.

9hós a lányom

2013. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én annyit csináltam vele, hogy az eddig használt cumisüvegjéről rátettem a cumifejet és úgy használja. Csalódtam én is. Legalább az üveg könnyű és tudja tartani.
2013. jún. 3. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a fogzásnál vált be, szereti csócsálni a cumiját :)
2013. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is áttettem a cumifejet a másikról,mi is úgy használjuk mert azért ezt ügyesen meg tudja fogni.Bár nekem a célom az lett volna hogy ne ömöljön mindenhová a tea mikor egyedül akar inni.Van a MAM-nak egyébként másfajta feje is,ami nem engedi kifolyni a folyadékot?Mert van nekünk NUK-os csőrös üvege is de azt sem nagyon szereti.

Pedig hogy örülnék ha nem lenne mindig minden nyakig teás :D

1.válaszoló

2013. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van még egy fajta: Learn to drink cup nevű pohár. Azon picit keskenyebb a cumifej. Ezek után, már nem merem megvenni...
2013. jún. 3. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha,megnéztem neten.Ez ráadásul nem is gumis.Van egy ilyesmi poharunk is,de azt sem tudja mit kezdjen vele,mert kemény.Hát én sem veszem meg,marad egyenlőre a cumi,hátha később jó lesz azért,nem mondok le róla teljesen.Még csak 9 hós,lehet 1 hónap múlva már tud belőle inni....

1.

2013. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! :)


A titok nyitja, hogy hogyan tud inni a trainer cumival a gyermek:


Nem szívni kell, hanem egy kicsit rákell harapnia. :)

Úgy jó, ha benne van a szelep, és így csepegés mentes is. ;)


Én azt nem tudom, hogy hogyan tudnám megmutatni az egy éves kiscsajomnak, hogy harapjon rá, és úgy szívja. :)


Erre ötletek? :)

2015. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!