Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos babám pici?

5hónapos babám pici?

Figyelt kérdés
3000grammal 49cm-el született.Most 5hónapos és 6500gr és 65cm.Ti babátok mekkora?és miket tud?

2013. jún. 3. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
:D Az én kislányom 6 és fél hónapos. Most 6420 gramm. Szerintem ha ezt nézzük nem pici a babád.Igaz nekem ő kis súllyal és 47 cm-el született. De mindenki megval vele elégedve. Már várom, hogy kússzon mert bár már sokat van hason és körbe forog, de előre még nem indult meg.
2013. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babáknál féléves (6 hónapos) korra kell a születési súlyt megdupláznia - a tied ezt böven teljesitette, tehát kicsinek egyáltalán nem nevezhetö
2013. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 6500 g, 3500- el született, 4.5 hónapos. Hasról hátra, hátról hasra fordul, húzza fel magát ülésbe, olyan mint egy sajtkukac.

Olyan hurkácskái vannak, hogy meg kell zabálni, ja és anyatejes.

2013. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 3700-el született most 7200 gramm.

Most kezd érdeklődni a hasról hátra forgás iránt.

Most lesz 3 hónapos a kis cseppem.

Ja és anyatejes. :)

Szerintem teljesen rendben van a babád méretileg. :)

2013. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is 5 hónapos.Csak anyatejes.

Most 6400 g és 68 cm. (3300 g és 55cm született)

Ő már hátról hasra fordul és vissza.Pörög-forog körbe körbe.Ülésbe felhúzza magát,kúszik és épp bújik a foga. :)

Állandóan mosolyog,és nagyon szeret játszani a szőnyegén,mindent a szájába vesz.

Kis örökmozgó. :D

2013. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az en babam 6 honapos lesz 9-en most 10 kg es sajna a cmnem tudom mostanaban nem mertuk de 86 ruhakat hord.

4380g es 57 cm szuletett van negy foga es felul bar meg tamaszkodik minden iranyba fordul kutyazik es ugral mint egy beka :)

2013. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!