Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babával mennétek/m...

Mennyi idős babával mennétek/mentetek 2-3 napra vidékre (pl. nagyszülőkhöz) először?

Figyelt kérdés
Most múlt 3 hetes a babánk, de már kérdezték a nagyszülők, hogy mikor megyünk "haza". Én eredetileg 3 hónapos kora előtt nem akartam vinni- de lehet, hogy már előbb is lehetne vele egy hétvégére elutazni?
2009. okt. 7. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi jártunk velük mindenhová, több napra is. 3 hónaposan már külföldön voltunk, 6 hónapos volt a középsőm, amikor repülővel Amerikába mentünk.

De te ismered a babád, mennyire "strapabíró". Ha nyugodt, nem hasfájós, szerintem nyugodtan menjetek.

2009. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesen voltunk először a nagyszülőknél,15 km-re laknak,szóval mi reggel mentünk,délután jöttünk.Annyira jólesett végre kimozdulni!!!De egyébként én is mostanában gondolkoztam el rajta,hogy vajon mikor mehetnénk úgy,hogy ott is laszunk.Nem tudom mennyire viselné meg.Nem a saját ágya,stb...Remélem tudnak neked segíteni (ha már én nem tudtam),mert engem is érdekelne a dolog.Ja,most 2 hónapos.
2009. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 hónaposan már mentünk vele a nagyszülőkhőz is több napra.Nem volt semmi gond...Ott is tartsd be a napirendjét stb.
2009. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék még a helyedben.A babádnak még először az otthonát titeket kell megszoknia és egy csomó új dolgot ami a környezetében most van .Szerintem egy utazás egy új környezet még nem neki való.Szerintem két három hónaposan viheted.Én először a lányomat hosszú hétvégére négy hónaposan vittem akkor már nem volt gond de előtte nekem nagyon nehezen viselte az új dolgokat.De minden baba más.
2009. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Mi mindkét nagyszülőhöz kb. 2 órát kellene hogy utazzunk. Ezt még bírná is a babánk, de szerintem még zavarná egy másik környezet ennyi idősen. Ezért gondoltam, hogy megvárjuk a 3 hónapos kort.

2009. okt. 7. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 órás útra először 3 vagy 4 hónaposan vittük. Igaz, sógornőmékhez mentünk 1 napra, de fárasztó ám az út a picinek is.
2009. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 hónaposan voltunk hosszú hétvégén üdülőben.

Most 7 hónapos, volt már 2 hetes külföldi nyaraláson kocsival és többször elutaztunk hétvégére.

2009. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző

A kocsiban sokkal jobban alszik, mit egyébként.

Amikor nyaralni mentünk és éjszaka utazunk nem ébredt fel éjjel, amúgy még mindig felkel.

2009. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen, 2 napra, 2 órás út
2009. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!