Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A leendő férjem szerintetek...

A leendő férjem szerintetek lehetséges hogy trehány lesz miután megszületik a gyerekünk?

Figyelt kérdés
A környezetemben azt mondják apuka ismerőseim hogy amióta megszületett az első gyerkőcük, ők máshogy látják az életet,tisztelik a párjukat és mindezt az apás szülés eredményeként.Érdekelne hogyan vehetném rá a páromat hogy legyen velem,mert bizony megrémült mikor 3éve abortuszra kísért.Ezáltal nem bírja a vért sem.
2009. okt. 7. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy ne vedd rá. Épp ezzel van a baj, hogy egyesek rá akarják venni a férfiakat. Ha magától be akar menni, az jó, menjen. De, ha csak te erőszakolod rá, akkor egyáltalán nem biztos, hogy de jó élmény lesz neki az egész. Persze nem feltétlen fogja ezt neked megmondani, de olyan kispapa ne menjen a szülőszobára, aki nem magától döntötte el, hogy bent akar lenni.
2009. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit osszetett a kerdesed. :o)

Hogy trehany lesz-e? Hat ez bizony az o mentalitasatol fugg. Az en parom nem lett trehany, sot!

Apas szules: azt javasolnam, hogy ha nem akar bent lenni, akkor ne eroltesd. Ezt neki kell egyedul eldonteni. Ha ugy megy be, hogy csak azert, mert te akartad, akkor nagyon rosszul is elsulhet a dolog. Ismerek olyan csaladot, ahol az Apa lett depresszios a szules lattan. De olyan is van, hogy csupa jo elmenyekkel jon ki az apuka a szulesrol. En mindenesetre nem eroltetnem ra. Ha akar, akkor legyen ott, fogja a kezed, tamogasson ahogy tud, de ha nem akar, akkor ezt el kell fogadnod. Nem minden ferfi kepes ra.

3. Azert gondolom az abortusznal nem volt bent..

2009. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolómhoz,én is ezen az állásponton vagyok,szerintem zsarolva érezné magát ha nagyon mondogatnám neki.Eddig csak mindössze egyszer kérdeztem meg,nem tudom azóta hogy kérdezzem-e többször vagy kialakul-e.
2009. okt. 7. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Kompromisszumot is lehet kötni az pás szüléssel kapcsolatban.Pl.:a vajúdás ideje alatt ott lehet melletted,de ha akar a kitolási szakasznál váltsa fel egy barátnő,vagyvalaki akiben megbízol.Ha belemegy a fele -fele megoldásba az is lehet hogy már nem akar kimenni.Nem feltétlenül kell egy apukának vért látni a szülésnél.
2009. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az abortuszon persze nem volt bent:)Miután végeztek és kitoltak,majd egy ápoló áttessékelt félkómásan az ágyamra,na akkor sírta el magát majdnem,mint utólag elmesélte.Érdekes hogy az ember mégsem ismeri olyan jól akit szeret,pedig elvileg ismeri...:)
2009. okt. 7. 17:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Kompromisszum:eddig eszembe sem jutott.:)Köszi!!Mindenesetre még odébb van a téma csak ki tudja előre.Lehet-e nevelni tudat alatt a párunkat?:D
2009. okt. 7. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:

A masodik valaszolo vagyok: az en parom a terhesseg elejen (es elotte 3 evig) mondogatta, hogy o bizony be nem jon a szulesre, ne haragudjak. OK. Aztan ahogy nott a pocakom, ugy kezdett benne ez a dolog megvaltozni, es ki sem lehetett volna tessekelni mellolem. Ver ugyan van a tagulas alatt is, de ez ot nem zavarta, pedig o is utalja a vert. Aztan amikor kibujt a kisfiunk, akkor elegansan levette a szemuveget. :o)

Szoval van remeny....

2009. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak:Remélem a mi kapcsolatunk is így végződik/kezdődik... :o)
2009. okt. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!