Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is fogy még mindég szopizt...

Más is fogy még mindég szopiztatás alatt? Kicsim 7,5 hós. De már nagyon vékony vagyok. Legalább 6kg kevesebb, mint terhesség előtt. Pedig eszek rendesen.

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első baba szoptatása alatt én is vékonyabb lettem 5-6 kilóval, mint a terhesség előtt voltam. Aztán a többi gyerek után is mindig visszafogytam az "új" (kisebb) súlyomra. De mondjuk én fejtem is, így rengeteget ehettem, mégis mentek le a kilók. Szerintem ez természetes, de ha aggaszt a dolog vagy kórosan vékony vagy már, akkor menj el orvoshoz!
2009. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kórosan sovány, csak úgy kíváncsiból kérdezem.
2009. okt. 8. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó nektek!

Én is szoptatom a babámat, igaz még csak 3 hónapos, de még mindig 5 kiló felesleg van rajtam, ami a terhesség alatt jött fel és meg sem akar mozdulni. Fogyózni meg nem merek a szoptatás miatt.

Szerintem nagyon szerencsések vagytok hogy fogytok a szoptatástól!:-)

2009. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,én is fogytam,46kg vagyok,pedig már 1 éves a babám,nem is szoptatom annyit,de nem hízok.Egyébként engem ez nem zavar.
2009. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13:31-es, Ne csüggedj! Én is így voltam vele, és mire a kisfiam fél éves lett lement az az 5 kg felesleg is.! Az a fontos, hogy egyél rendesen, amíg szopizik a kicsi, Te is fogysz, csak lassan. :)))
2009. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!