Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj van? Tobbi lent!

Szerintetek baj van? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Kislanyom 9 honapos..Kb mar 1 honapja nem nagyon hizik semmit,de viszont nagyon megnyult...Par napon belul kell mennunk orvosi vizsgara.Szerintetek mit fognak szolni?Pedig nincs gond az evessel,szinte mindent megeszik,es nem is keveset...Mi lehet a baj?
2013. jún. 6. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak időszakok,mikor minimális mennyiséget hízik,vagy épp stagnál a súly.Ha már mászik,akkor jóval kevesebbet is fog hízni,mint kisebb korában,mikor még csak feküdt.Ha még nem is mászik,kilenc hónaposan már akkor is sokat mozog.Az étvágya ugyanolyan jó,nem gondolom,hogy bármi baja lenne!:)
2013. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam így volt 6-8 hónapos korában. Csak nőtt, de mellette nagyon keveset hízott. Nála a vashiány volt az ok.
2013. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is elég keveset hízik, 1 éves kora óta kb havi 100 grammot. A doki szerint normális, hát nem tudom. Most 2 éves. De a vashiányra majd én is rákérdezek.
2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!