Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyit segít párotok...

Nektek mennyit segít párotok a a baba körül? Az enyém reggel elmegy dolgozni délután 5körül hazajön, első útja dohányozni vezet aztán eszik, fürdik kb.7óra.

Figyelt kérdés
Viszem fürdeni a kicsit,megetetem,játszó vele,elaltatom.Ő meg internetezik,ahogy most is még.Ja és minden nap a fejemhez vágja,hogy milyen jó dolgom van egész nap semmi dolgom.a kicsink nagyon aktív baba.még Wcre is vinnem kell,nincs el egyedül.
2013. jún. 6. 22:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
67%

Hát változni nem fog azt ne várd sajnos. tudtad h kinek szülsz. Esetleg próbálj meg vele leülni és beszélni.


Nálunk szerencsére nem ez van, mindenben segít a lehető legtöbbet van a gyerekkel.

2013. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
10%
le lehet tenni azt a gyereket ha magadhoz szoktattad akkor most ne nyivákolj
2013. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Megint megjelent egy intelligens hozzászólo.egyébként nemszoktattam magamhoz,mert mióta megszületett így mennek a dolgok sajnos.előtte más volt
2013. jún. 6. 22:15
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
egy-két ilyennap belefér, de ha rendszeresen így zajlana az életünk apával és az újszülött kisbabával, tuti leülnék a párommal beszélni, h itt az ideje változtatni, ha azt szeretné, h együtt maradjon a család. nem feltétlenül a segítséget várnám l (persze azt is), hanem hoyg foglalkozzon a picivel, legyen igénye rá, h vele, velünk is töltsön egy kis időt munka után. és a hétvégék milyenek, akkor is ez megy?
2013. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
15%

NEM kell állandóan a gyerekkel törődnöd egész nap. Nagyon elkényeztetted, ha még a WC-re is viszed. Ha nem változtatsz rajta, akkor ez csak rosszabb lesz. Két evés közt hagyd, hogy egyedül ellegyen. Eleinte lehet, hogy sír, de ha nem törődsz vele, akkor megtanul hamar egyedül is ellenni.

Munka után a férjednek is kell kikapcsolódás, és a legtöbb férfi nem is tud mit kezdeni egy pici babával.

2013. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Majdnem ugyanígy megy minden,esetleg néha megeteti ha úgy van kedve
2013. jún. 6. 22:24
 7/43 A kérdező kommentje:
Annyira már nem pici.lehet vele játszani.majdnem 1 éves.
2013. jún. 6. 22:26
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
ezt mindneképp meg kell bezsélni. Csak Ti tudtok rajta változtatni. Öszintén mondd el neki hogy ez bánt és sürgősen hagyja abba ezt a semmi dolgod dumát mert akkor itthon hagyod egy napra vele. Én tuti megcsinálnám, mert ettől ugrok..... Annnó amikor terveztétek nem volt erről szó mi hogy lesz? vagy akkor még lelkes volt? Én nangyon nem örülnék ha ilyen lenne a férjem és tuti szóvá is tenném.
2013. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ugyanez van és bevallom neked,hogy egyre inkább dühít a dolog. Párszor szóvá tettem,szabadnapjain megkérdeztem,hogy "nem szeretnéd elaltatni/megetetni? Válasz: nem. Amikor rászánja magát,akkor is látom,hogy mennyire "bele van kényszerítve",hajjong és társai. És nem,a baba előtt nem volt ilyen! Egyáltalán... De komolyan ezek miatt a dolgok miatt sokszor sírni tudnék és igen mélyen elgondolkodtatnak...
2013. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%
Akkor miért nem foglalkozik vele?? azért egy 1évessel màr lehet mokàzni- bezzeg megcsinàlni volt ész.... én nem értem az ilyen férfiakat... meg irta az egyik hozzàszolo,h a férfiak nem tudnak mit kezdeni egy pici babàval???!!! hàt besz@rok ! nem 'egy pici babàrol' van szo,hanem a SAJÀT GYEREKE!!! akit 2ember 'hivott' a vilàgra-ezutàn gondoskodni kell vele és foglalkozni vele! a gyerek sose kéredzkedik megszuletni!
2013. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!