Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hó körüli babátok hány mili...

6 hó körüli babátok hány mili tejpépet eszik meg egyszerre?

Figyelt kérdés
Enyém kb.60-at. Az kevés? Mennyi egy ideális étkezésre való? Ha ez után már csak pár korty tápot hajlandó inni,akkor az uzsonna ennyi mennyiséggel kivan váltva?
2013. jún. 7. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7 hónapos, 200 ml-t eszik. Előtte 100 ml vízből csináltam, kb 150 ml lett belőle.

Ha uzsonnára ennyit kér, akkor ne erőltesd. Ha hamar megéhezik utána, akkor lehet próbálni többet.

2013. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Arra nem is gondoltam,hogy ha 60 ml vízből csinálom az többnek felel meg a porral együtt!
2013. jún. 7. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggelire kapott és 200-220milit eszik azóta is,8hós lett pár napja.Ha utána nem eszik 3-4órát,akkor ki van váltva.Ha eszik rá 1-2órára,akkor nincs.
2013. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hós babám uzsira kap tejpépet, 130-150ml-ből csinálom, amit ír a dobozán, a teljes adagot betermeli, nem is kell mellé tápit adnom már.
2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Tejpépet vagy a tápszert kérdezted??

2013. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tejpépet, szerintem jól válaszoltál :) !!

Akkor az én babóm nagyon keveset eszik, lehet nem ízlik neki annyira.

2013. jún. 9. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik babának jön be.

Vagy próbálj meg másik ízt/másik márkát belőle.

Az én babám a milupából a vaníliásat és a kekszeset szereti a legjobban.

2013. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!