Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre milyen ebéd legyen?

Keresztelőre milyen ebéd legyen?

Figyelt kérdés

Kisfiam keresztelője 1,5 hónap múlva lesz. Azon agyalunk,hogy milyen ebéd legyen. Étterembe megyünk, ami aznap csak nekünk lesz kinyitva(9 főre). Valami levesben és köretes húsban gondolkozunk, de nem a hagyományos húslevesben. Tudnátok ötletet adni,mit válasszunk?

Kicsi a lakás 9 embernek, így ezt a megoldást választottuk.



2013. jún. 7. 18:14
 1/4 Kerria ***** válasza:

Tárkonyos raguleves...szerintem nagyon finom, és kicsit ünnepi is :)


Hús-meg szerintem a legegyszerűbb fatálat kérni, azon mindenféle sült/rántott hús esetleg zöldségek vannak körettel. Ebben mindenki megtalálja a szája ízének megfelelőt :)

2013. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajt, vagy fokhagyma krémleves. Petrezselymes burgonya sajttal sonkával töltött csirkemellel.
2013. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pár hete volt a keresztelő, az udvaron voltunk :) Csináltunk itthon tyúkhúslevest, pörköltet. Kifőzdéből rendeltünk sültes tálakat, azokon volt köretnek rizi-bizi, petrezselymes krumpli, kukoricás rizs. Valamint volt rántott sajt/gomba/karfiol/velő, rántott hús, cigánypecsenye, hawaii csirkemell, cordon bleu, töltött csirkecomb, palermoi szelet. Mindenki talált kedvére valót :)
2013. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg az étteremben kérjetek ajánlatot. én tuti valami vegyestálat kérnék, amin mindenki találna magának megfelelőt.

Amúgy nekünk most lesz a névadó, ott sertéspöri lesz, házikenyérrel, meg többféle desszert. Nem a kaján lesz a hangsúly úgysem.

2013. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!