Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen Anyának tartja magát?

Ki milyen Anyának tartja magát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jónak! Úgy érzem mindent megteszek azért hogy jól érezze magát, mindent megveszek neki ami tőlem telik, Imádom a lányom.
2009. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom, milyen anya vagyok, de egy biztos, imádjuk egymást a gyerekemmel, rengeteg időt töltök vele, nagyon sokat foglakozom vele. 10 hónapos és már 3 szót (igaz hibásan) mond. :) Nagyon nyugis, állandóan mosolyog, rengeteget kacag, és éjjel alszik. Én ezen tudom csak lemérni, hogy eddig valószínűleg jól csináltam :) De hogy milyen anya vagyok? Azt csak Ő tudná megmondaná :)
2009. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
jónak, bár ez nem mindig egyértelmű. néha több türelmet kívánok magamnak, de alapvetően szeretettel minden hibát kompenzálni lehet. egyre jobban tudok uralkodni magamon, ha hiszti is van, remélem ez csak javulni fog...egy hónap múlva jön a kistesó, utána lesz az igazi kihívás.
2009. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,néha eltörik a mécses és lehetnék türelmesebb is de imádom a lányomat.Azt szeretném,hogy boldog,kiegyensúlyozott gyerekkora legyen és sikeres felnőtt váljék belőlle.Ezért mindent megteszek.Majd ha felnő akkor Ő eldönti,hogy milyen anyukája vagyok neki.
2009. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,én is jónak tartom magam.Nagyon szeretem a kisfiamat,az életemet adnám érte.Kialakítottam egy nagyon jó napirendet ami be is vált.Rengeteget foglalkozom Vele,ezáltal nagyon kiegyensúlyozott,vidám Baba,nyugodt,ezért sokan irigykednek,persze egészséges irigység,és emellett dícsérnek is.Nem nagyképűség,tényleg olyan amilyennek leírom.A "szabályokat" én diktálom.Mindig van időm bármire mellette.Szintén megadok mindent amit csak lehet,persze mértékkel.
2009. okt. 8. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tizenéves gyerekeim vannak. Az évek alatt sokszor gyötörtek kétségek, de csak rájuk kell néznem, és azt látom, nem lehetek olyan rossz anya :)
2009. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen a türelem az nagyon fontos egy gyereknél.Sajnos eleinte nam voltam az,legalábbis sokszor "feladtam" volna a helyzetet.De azóta eltelt jó pát hónap,és gyökeresen megváltozott az érzésem iránta.Első gyerekem,így először minden furcsa volt,hogy megváltozott az életem,és egy új következett.Sokszor amikor szépen eljátszik a kiságyában,és én csak a tudtán kívül figyekem,és könnybe lábad szemem,mert annyire szeretem,számomra Ő a legkedvesebb kincs a világon. :)És én is törekedni fogok arra,hogy majd amikor felnő,ne kövesse el azt a hibát amit én...Tanult ember legyen,okos,szorgalmas,vagyis a szeretetre,tisztességre fogom tanítani az Apjával együtt...
2009. okt. 8. 21:54
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni válaszaitokat!:)
2009. okt. 8. 21:55
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Viccesen csak egyszerűen "anyarabszolgának" szoktam mondani magam :). Nagyon szeretem a gyerekeimet, és igyekszem minden érzelmi szükségletüket kielégíteni. Van, hogy éjjel 3-4 órán keresztül is ringatom az ölemben a másfél éves kisfiamat, ha nem tud aludni.(szemfogai jönnek) Bármit megteszek azért, hogy boldogok és kiegyensúlyozottak legyenek.
2009. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is fel szoktam kapcsolni a szobájában a kislámpát, mikor alszik, és sokáig szoktam nézegetni az arcát, és nagyon boldog vagyok, hogy Ő a miénk! :) És próbálom elképzelni, hogy fog kinézni 2 évesen, 3 évesen :)
2009. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!