Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hadjam v ne hadjam ülni a...

Hadjam v ne hadjam ülni a kisfiamat?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos, 3 hete szépen forog hasról hátra, hátról hasra.Egy pár napja pedig ha sikerül megkapaszkodnia felül, de van mikor hasizomból is felhúzza magát ha nem sik felületen fekszik.ilyenko fogom és visszafektetem és ekkor elkezd sirni mivel nem engedem neki h üljön.Szerintetek mit csináljak?Engedjem h üljön?
2013. jún. 9. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem hagynám, hogy üljön egy ennyi idős baba, még nagyon kicsi hozzá. Ha már tud stabilan, támasz nélkül ülni, akkor már ücsöröghet kedvére, addig maximum az öledben támaszd ki pár percre, ha nagyon nem akar feküdni.
2013. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
nem szabad engedni még neki. A gerince nem érett rá. Sok baba csinálja zet mint a tiéd de nem szavbad hagyni.
2013. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

OMG

Olyan szó nincs, hogy hadjam

2013. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanezt csinálja. Nem szabad hagyni. Félig ülő helyzetben szoktam fogni, mert másképp ő is sir :)
2013. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!