Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok babátokra...

Mikortól adtatok babátokra rövid ujjú bodyt?

Figyelt kérdés

Ma egy hosszú ujjú bodyba kis nadrágba és sapiba voltunk, na meg persze zokni és cipő.

Az érdekelne ki mibe viszi ki a babáját?

3 hónapos a bébikénk!


2013. jún. 9. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Itthon egy hosszú ujjú body van rajta, mert bent hűvösebb van, mint kint. De, ha majd kimegyünk sétálni, rövidet fogok ráadni. Ő 10 hónapos
2013. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Félévesem ma rövidujjúban volt kint. Bent+pulcsi, mert hideg a lakás.
2013. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Sztem rengeteg ruhát adsz rá, de persze a te dolgod csak egy vélemény. :)

Az én 4 hósom ma pucéran volt kint és még fürödtünk is a medencében. 30 fok volt árnyékban...

2013. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó én egy kicsit parás vagyok ezek szerint de az tuti, hogy akármilyen meleg legyen se merném medencébe tenni. Bátor vagy de lehet, hogy inkább én vagyok nagyon fostos. :)

2013. jún. 9. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Kintre már nyugodtan adhatsz rá. Sőt én már bentre is azt adtam rá 4 hósan. Panel, meleg van. Kintre rövid ujjú body, rövid naci és zokni.
2013. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Hu...szerintem nagyon beöltöztetted.Csoda hogy nem kapott hőgutát! :D

Nyugodtan öltöztetheted kicsit lengébben,hisz neki se jó ha belesül,izzad,túlmelegszik.

Én ma egy rövid ujjú body+vékony harisnyát adtam a lányomra.

Így sétáltunk kint 3 óra hosszát.

5 hónapos

2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Kisfiam tavaly augusztus végén született, pár hetesen már rövid ujjúban volt, de ma én is pont ugyanúgy öltöztettem ahogy te is. 10 hónapos. Azt észre venném ha melege van, de ha fázik, azt nehezebben. Még így is hideg volt a kis lába. Mondjuk 4 hósan pucéran medencézést nem vállalnám be. :D
2013. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is tuloltoztetted ma..:)

Az en kislanyom 5,5 honapos, ma egesz nap napozoban volt, javareszt az arnyekos teraszunkon es az udvaron voltunk, sot a delutani orakban puceran forgolodott a felarnyekban :)))) imadta:)

Bnomnek 3 honapos a kislanya es ma egy kis rovidnadragban volt, es egy rovidujju bodyban. Nem kell ezt tullihegni. A 30 fokban mar nem fog megfazni :)

Mindig a nyakat/tarkojat nezd, ha meleg, nyirkos, akkor melege van, a hideg akkor fazik, es ha langyos, meleg, de nem vizes/nyirkos, akkor pont jo neki:)

2013. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én miért is lettem lepontozva????? Első voltam?
2013. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én neked is mint ahogy az összes válaszolónak zöld kezecskét adtam.
2013. jún. 10. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!