Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik este a babátok,...

Miben alszik este a babátok, hány fok van nála, és mennyi idős?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

5 hónapos a lányom.Sajnos tetőtéri a gyermekszobája,elég meleg van.Jelenleg 26 fokot mutat a hőmérő.

Rövid ujjú body+vékony harisnyába alszik.

Be szoktam takarni éjszakára,de felesleges,mert lerugja magáról. :D

2013. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hetes a kisfiam, 26 fok van most ittbent. Rövid ujju bady és ujjatlan rugiba fektettem le:)
2013. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok én most csak egy textilpelussal takartam be:)
2013. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is tetőtéri szobában alszik,ahol jelenleg 25-26 fok van.Fürdés után ráadtam egy hosszú ujjú bodyt+ egy vékony gatyót.Ez 20:30-kor volt,azóta 4x ébredt fel sírva+nagyon leizzadt,ezért adtam rá rövid bodyt és csak vékony takaróval takartam be.Azóta nyugi van,alszik,mint a bunda.Aggódok picit,h nehogy később mégis fázzon,főleg mert,picit folyik az orra is,de ha jobban felöltöztetem,akkor meg sír,mert melege van.7 hónapos egyébként.
2013. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Babám 5,5 hónapos. Nálunk 21 fok van kb mióta megszületett. :) Általában hosszúujjú rugdalózóban alszik, takaró nélkül.
2013. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:

23 fok, rovidujju body, de csak azert mert imadja a paplant, egesz ejjel nyakig takaroban:-) mint az anyja;-) en is, meg nyaron is vastag paplannal alszom:-)

13 honapos kispasi

2013. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tetőtéri szoba, van klíma de így is 25-26 fok van.

Rövid body és ennyi. Hajnal felé betakarom egy textilpelussal.

2013. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23 fok, hosszúujjú rugi+takaró, 7 hónapos.
2013. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!