Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás idején allergiás szerű...

Fogzás idején allergiás szerű tünetek 7 hósnál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 napja nehezen alszik. 5 percenként felsír, napközben is nyűgös. tegnap folyt az orra is,meg tüsszögött és könnyezett a szeme. Náthát kizárnám,mert mára az orrfolyás elmúlt. Ez az allergiás tünet lehet fogzás miatt is? A fogacskája még nem bújt ki, nem is érzem annyira duzzadtnak. Tegnap este Nurofent adtam neki, azzal kicsit jobban aludt éjszaka.

2013. jún. 10. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, védőnőm azt mondta,lehet olyan tünete a fogzásnak mintha meg lenne fázva, tele az orra,tortyog, bár nekem egyiknél sem volt ilyen.
2013. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bárcsak kibújna az a fogacska. Nem tömném szívsen Nurofennel, de az nem állapot,hogy napokon keresztül 15 perceket aludjon és sírjon egész nap...
2013. jún. 10. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg a chamomilla vulgaris 15 v 30 ch-s homeós bogyót!Abból korlátlanul adhatod több napig/hétig nem úgy mint a Nurofent!
2013. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam majdnem minden fogacska kibújásánál náthás volt. (Azt szerintem még az orvosok sem tudják, hogy a fogzás produkál ilyen náthás tüneteket, vagy gyengébb ilyenkor és nagyon könnyen elkap akármit, vagy ugye kicsit emelkedhet a hője is és könnyebben meghül).

Türelem, kibújik hamarosan. :) Folyamatosan nem addig, amíg kijött a foga, de volt, hogy napokig adtam nurofent, hogy tudjunk aludni, aztán kicsit kihagytam.


Egyébként ennyi idősen még az is bejött, ha mondjuk éjszaka felkelt, hogy villanyt se kapcsoltam, csak dentinoxot az ujjamra és azzal bekentem az ínyét, kicsit simogattam és már vissza is aludt.

2013. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!