Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a menete egy ujszülött...

Mi a menete egy ujszülött fürdetésének?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztam haza a vasránap született kislányom, és persze itt tudatosult, hogy nem is vagyok benne biztos, mit is kell csinálni.

Fürdés előtt lekentem a hajlatait parafinnal, babameleg vízben megmosdattam, hogy a köldöke ne érjen vizet, bekentem a fürdetőkrémmel, lemostam, kivettem, megtöröltem, a köldökét átkentem alkohollal, spec púderrel beszortam, a hajlatait bepúdereztem, a fejét lekentem olajjal, és megfésültem, popsikenőcs és pelus, ruha.

De mindig olyan érzésem van, hogy valamit kihagytam.

Tudnátok segíteni? Vagy aránylag így elsőre jól csináltam? (Párom mondogatja viccesen, hogy végülis vizel lett a gyerek...:-)


2008. jún. 20. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne idegeskedj, mindent nagyon jól csináltál! Bízz magadban és minden rendben lesz! :-)
2008. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen csináltál mindent, de aggódj :)!!
2008. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kár aggódnod.Mindent profin csináltál.Nekünk a védőnőnk azt tanácsolta,hogy a fürdetőkrémet keverjük a vízbe.Így kevesebb a macera.Gratulálok a babához!
2008. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!