Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az aludj jól gyermekem módszer...

Az aludj jól gyermekem módszer mennyi idő után hatásos?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy ne sírjon mikor leteszem a kiságyba!
2009. okt. 9. 15:03
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk 4-5 nap alatt teljesen megszokta az új elalvás módját. Azóta nagyon jól alszik éjjel is és nappal is.

Érdemes kitartani!

2009. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
52%
17.31! Akkor gondolom a mai felnőttek közül senki nem normális, mind beteg, idegbeteg, depressziós, hülye állat. Mert amikor ők voltak kicsik akkor még "szabad volt" sírni hagyni!? Belőlük is jó emberek lettek, ah meg nem akkor sem azért mert az anyuka szeretett volan alduni ezért rászoktatta az alvásra a babát is...
2009. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
43%
Én még a kutyámat sem hagyom nyüszíteni, nemhogy a babámat! Lusta, kényelmes nagyságák!!!!
2009. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
26%
Ajjaj pont kutyás vagyok. :) A kutya falkaállat, ha akarod sem kezelheted egyenrangúként, mivel akkor neked lesz rossz, mert ő fogja átvenni a vezetést. Épp ezért ha nincs semmi baja, csak azért nyüszít, hogy azt csináld amit ő akar, akkor igencsak rosszul teszed ha kiszolgálod. :) Alapszabály, hogy akkor játszunk amikor a gazda akar, akkor eszünk amikor monjda stb. A kutya csak akkor bodlog ha tudja, hogy ki a főnök. Amikor meg azért nyüszít mert fáj valamilye, akkor el kell vinni az orvoshoz. Ennyi. :) Úgyhogy a szegény kutya fölött nem uralkodunk, mert erre van szüksége. És nem teszed meg akkor fusztrált, ideges lesz, és majd azt veszed észre. hogy az van amit ő akar, és épp be akar menni az ágyba, akkor beléd harap vagy megmorog és ha olyan kedve van hogy játszani akar, akkor majd fél napig üvölteni fog. :) pl ezt nézd meg [link] ha már így kutyákat emlegettél. :)
2009. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
52%
Ha valaki szidja a könyvet,azért van mert neki nem vált be.Az én kisfiam,akkor is sírt ha a kezét fogva mellettem aludt el.Mióta a könyvet olvastam,sokkal hamarabb, 1-2 perces sírással elalszik. 1 perc után beszoktam menni, adok neki egy pár puszit,megsímogatom, ettől ő megnyukszik,és pár perc múlva ha bemegyek már alszik is. 3.napja csináljuk így...
2009. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki a kérdésemre válaszolt aki nem annak kéne külön fórumot nyitni ha vitázni akar!
2009. okt. 9. 20:59
 27/46 anonim ***** válasza:
43%
Én sem bírom a lányomat sírni hagyni.Neki az a természetes ha az édesanyja nyugtatja meg,még az apja sem tudja megvígasztalni , nem hogy egy könyvben leírt módszer!Nevetséges az is ,hogy mások inkább elviselik babájuk sírását azért ,hogy legyen egy nyugott éjszakájuk.Ha viszont megéri nekik az ,hogy a gyermekük nem fog a későbbiekben úgy ragaszkodni hozzájuk mint a többi anyuka gyermeke akik nem ehhez az idióta módszerhez szoktak ,akkor hajrá!!!!Hallgassátok ahogy sír a babátok!
2009. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
40%

A nyugodt éjszaka nem csak a mamának, hanem a babának is nagyon fontos!! Kíváncsi lennék, utolsó, hogy te pár hónap nem alvás után milyen nyugodt és kiegyensúlyozott lennél a babáddal, a pároddal és a környezeteddel!

Nálunk bevált a módszer és nem hinném, hogy ettől rosszabb anya lennék.

2009. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
42%

1 nap kb. 40 perc sírás.

2. nap kb. 20

3. nap kb 10 perc

4. nap 1-2 perc nyöszörgés és alvás

Azóta szépen alszik magától pár perc alatt sírás nélkül.

Már megszokta, neki ez a normális, nem a ringatás.

2009. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
44%

Aludj jól, Anyukám!


"Nem baj, ha nem figyelsz arra, hogy nekem rád van szükségem, mert még nagyon kicsi vagyok és te jelented a biztonságot nekem. Tudom, hogy nagyon fontos, hogy teljesen kipihent legyél, mert csak akkor vagy képes kedves lenni velem, különben jaj nekem.


Ezért inkább megtanulom már most, hogy éjszaka te nem vagy az enyém, sőt, nem is vagy. Így legalább elmondhatod majd a barátnőidnek, hogy milyen szuperzseni gyereked van, mert ellentétben egy átlag gyerekkel, aki csak 3-6 éves korára tanul meg egyedül elaludni, ill. visszaaludni, én már 3 (12-24) hónaposan megtettem ezt a te kedvedért. Aludj jól, Anyukám!"


Ennyit erről a "fantasztikus" módszerről.

2009. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!