Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az aludj jól gyermekem módszer...

Az aludj jól gyermekem módszer mennyi idő után hatásos?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy ne sírjon mikor leteszem a kiságyba!
2009. okt. 9. 15:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
42%
Annyi idő után, mintha könyv nélkül hagynád sírni...felesleges...
2009. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
mi felesleges a könyv vagy a sírni hagyás?
2009. okt. 9. 15:09
 3/46 anonim ***** válasza:
47%
szerintem mindkettő felesleges. Találjátok meg azt a módszert, ami mindkettőtöknek jó.
2009. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
aki alkalmazta az válaszoljon légyszi!Köszi
2009. okt. 9. 15:14
 5/46 anonim ***** válasza:
47%
1. vagyok. A gyermekem anyja próbálta alkalmazni. Már sajnáltam szegény gyereket. Mondtam, kukába az ilyen hülyeségekkel... Pár perc ringatásunkba kerül az egész, és elalszik. A feleségem és én is nyugodtabbak vagyunk. Meg persze a fiam is alszik végre békességben.
2009. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom miért kell valami olyat lehurrogni, amiről fogalmatok sincs. Nyilván egyik válaszoló sem alkalmazta.

Én igen, miután minden mást kipróbáltam, és láss csodát, beávált, azóta nyugalom és alvás van!!

Babája válogatja, van akinek pár nap, van akinek másfél hét. Bár a könyv szerint is 2 hétnél tovább nem szabad csinálni, ha nem hatásos.

Nálunk a 4 nap már csak pár perc sírás volt, utána nyugodt alvás reggelig.

Ha elkezdted, tarts ki , és csak 2 hét után változtass, ha addig nem nyugszik semmit.

2009. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Aludj jól gyermekem módszer??? Vajon a mi szüleink alkalmazták??? :-)))
2009. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
79%

Második vagyok.

Alkalmaztam kb egy hónapig ment huza vona, ordítás, sírás, szobából ki szobából be. Volt, hogy jobb volt, volt hol meg még rosszabb. Szóval tudom miért írtam amit írtam.

Nem tudom egyesek miért gondolják, hogy egy könyvet minden gyerekre rá lehet húzni. Sajnos nem mindenkinél válik be ez a "fantasztikus módszer"

2009. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 15:44-es,

nem jól alkalmaztad a módszert, ez már a hozzászólásodból is kitűnik. Ha valóban elolvastad volna a könyvet akkor tudnád, hogy nem szabad kivenni a babát az ágyból. Nekünk 3 nap alatt elmúlt a sírás.

2009. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nem vitát kértem hanem válaszokat!
2009. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!