Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázcsillapításra és fogzás...

Lázcsillapításra és fogzás fájdalmaira adja itt valaki a babájának a Nurofent?

Figyelt kérdés
Felbontás után az még meddig jó?Vagy ennél nincs úgy mint pl:a köptetőknél,hogy felbontás után még 10napig jó.Gyorsan hat?Tapasztalat?Hány hónaposan adtátok először?
2009. okt. 9. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
felbontás után is addig jó, amilyen dátum szerepel rajta. ez nem jár le x nappal a felbontás után. nálunk a gyerekeknél nagyon bevált fájdalom- és lázcsillapításra. fogzásra nem adtam, az nem volt vészes. 3 hónapos kortól lehet adni, de én asszem később kellett, hogy adjam. gyorsan hat. én összességégben ajánlani tudom.
2009. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig jó, amig a dobozra rá van írva a lejárat. Ez a Nurofen engem is megtréfált, mert én olyan romlandónak néztem és még csak hűtőbe sem kell tenni.
2009. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. okt. 9. 16:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Most olvastam a tájékoztatóját felbontás után 6hónapig lehet felhasználni...
2009. okt. 9. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Na akkor ez megvan...

Én fél évesen adtam először, mikor beteg volt, kis lázzal, hamar elmúlt.. Nálunk gyorsan hat, meglepően gyorsan:-)

2009. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használtam/használom fogfájásra, de soha nem adtam egymás után, mindig csak alkalomszerűen, amikor már sírt a fájdalomtól. Mindek sajnos nagyon kínóztak a fogak :(
2009. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felbontás után fél éven belül fel kell használni.
2009. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!