Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nőből elő jön a "babát...

Minden nőből elő jön a "babát akarok" dolog?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy akiket régen ismertem ilyen 20-25 évesnek, és utálta, vagyis nem kedvelte a gyerekeket, az most 30-35 évesen meg gyereket szült... Meg oda nem mentek volna egy kisbabához sehol. Ez most nekem fura, előtte attól is kész voltak, ha a gyerek sírt valahol, és hallották. Most meg saját gyerekük sir... :D


Most minden nőből előjön ilyen 30 évesen a "jajj de aranyos, nekem is kell!" dolog?



2013. jún. 11. 08:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sosem szerettem a gyerekeket, nem tudtam mit kezdeni velük, idegesítettek. Igazából más gyerekét most se szeretem, ugyanúgy idegesítenek, eltekintve 1-2 olyan babától, akikkel szorosabb kapcsolatom van, így alakult ki némi érzelmi kötődés.

Őszintén szólva én nem nagyon akartam gyereket, most sem vagyok tipikus anyatípus (15 hónapos a fiam), de el kellett döntenem egy adott élethelyzetben, hogy vagy szülök, vagy keresek új munkahelyet, viszont akkor ki tudja, mikor lesz gyerekünk. Az előbbit választottam, nem bántam meg, mert imádom a fiamat, de nem bírok itthon lenni "főállásban", úgyhogy szeptembertől új munkahelyre megyek dolgozni és a férjem marad a fiammal. És újra teljes lesz az életem :)

Amúgy elég sok ismerősöm van, aki 30 évesen (én is annyi vagyok) még közelében sincs annak, hogy gyereket szüljön, vagy azért, mert nincs kinek, vagy mert nem foglalkoztatja (még) a dolog. De azért gyerek kell, vele kerek a világ. Én sem adnám semmiért.

2013. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bennen meg nem jott elo 29 eves fejjel.
2022. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!